2014 İlkbahar Çanta Modası

İlkbahar Çanta Modası (19)
Paylaş
 

2014 ilkbahar çanta modası içinde yer alan çanta modelleri kendisini yenileyerek sizlerin karşısına çıkmayı başarmıştır. Birbirinden farklı modellerle yeniden düzenlenen bu kreasyon farklılıklara ve ilginçlere çok önem verilerek oluşturulmuştur. Hayvan figürlerinin önem kazandığı çanta modelleri genellikle leopar ve yılan derilerinden tasarlanmaktadır.

Son zamanlarda hayatımızı kolaylaştırması açısından bulunmaz bir aksesuar olan omuz çantaları ise 2014 ilkbahar çanta modası içinde yer alan bir diğer modeldir. Özellikle günlük yaşamda çok tercih edilen bu modeller sarı, turuncu, kırmızı ve pembe gibi sade renklerden oluşmasının yanı sıra iki farklı renk ile de vitrinlerde göz kamaştırmaktadır. Ancak sadeliğe önem veren kadınlar bu tarz çantaların yerine şeffaf olarak tasarlanan çanta modellerini tercih edebilirler.

2014 ilkbahar çanta modası içinde bulunan ikonik çanta modelleri ise bu sezonda bir hayli popülerdir. Bu sezonun yeni trendini oluşturan bu çantaya alternatif olarak kürklü çantaları kullanabilirsiniz. Ayrıca zincirlerle bezenmiş zincirli çantalar ve metalik çantalar bu sezon çok ideal. Genellikle şık mekânlarda kullanacağınız bu çantaların ayakkabılarınızla uyumlu olmasına özen göstermelisiniz.

Aynı zamanda zarf şeklindeki çanta modelini ve rugan çantaları özel gecelerde rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Ancak günlük yaşamda daha kullanışlı bir çanta seçmek istiyorsanız büyük çiçekli çantaları göz önünde bulundurabilirsiniz. Kumaş ve keçeden yapılan çantaların yanı sıra katlamalı çanta modelleri de bu sezonun trendleri arasındadır.

İlkbahar çanta modası

Bu yazı 586 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

*

SPONSORLU BAĞLANTILAR