2014 İlkbahar Topuklu Ayakkabı Modası

İlkbahar Topuklu Ayakkabı Modası (33)
Paylaş
 

2014 ilkbahar topuklu ayakkabı modası içinde yer alan ayakkabı çeşitlerinde gözümüze çarpan model kafes topuklu ayakkabılardır. Bu ayakkabı modeline bu sezon ilginç topuklara sahip olan botie ayakkabılar eşlik etmektedir. Ayrıca bu sezona damgasını vuran atkılı ve bağcıklı ayakkabı modellerini şık etek ve pantolonlarınızla kombin edebilirsiniz.

Sivri burun ayakkabılar ve değişik topuklara sahip olan taşlı ayakkabılar 2014 ilkbahar topuklu ayakkabı modası içinde bulunan bir diğer ayakkabı modelleridir. Çalışma hayatınızı uyum sağlayan bu modellerin yanı sıra şık mekânlarda dantel işlemeli ve fiyonklu ayakkabı modellerini kullanabilirsiniz. Aynı zamanda bu özel gecelerde metalik topuklu ayakkabıları ve monokrom ayakkabıları tercih edebilirsiniz.

2014 ilkbahar topuklu ayakkabı modası içinde yapraklı ayakkabı modelleri de büyük yankı uyandırmıştır. Zımba ve çizilerle süslenen ayakkabı modellerini tercih ederek asi bir görünüme kavuşabilirsiniz. Hayvan desenlerinin egemen olduğu ayakkabı modelleri içinde en ideal olan model yılan derisiyle kaplanmış olan ayakkabı modelidir. Haki ve taba renklerinin egemen olduğu modellere bu sezon alternatif olarak şeffaf topuklu ayakkabılar oluşturulmuştur. İlkbahar mevsiminin sıcak havalarında tercih edebileceğiniz tahta topuklu ayakkabılar sayesinde farklı bir havaya bürünebilirsiniz. Ayrıca mevsim şartlarına uygun olan ve yağmuru geçirmeyen bilekten aşağı olan bot ve çeşitleri aracılığıyla yağmurlu havaların olumsuz şartlarından uzaklaşabilirsiniz. Son olarak çiçeklerle bezenmiş topuklu ayakkabı modellerini günlük yaşamada rahatlıkla kullanabilirsiniz.

İlk bahar modası topuklu ayakkabılar

Bu yazı 614 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

*

SPONSORLU BAĞLANTILAR