2014 Nişanlık Modelleri

Nişanlık modelleri 1
Paylaş
 

2014 nişanlık modelleri arasında yer alan modellerde bu sezona damgasını vuran nişanlık modeli drapeli nişanlıklardır. Birçok elbise modeline de yansıyan bu detay nişan elbiselerinizi donatarak sizleri şık bir görünüme kavuşabilir hem de evliliğinize iyi bir başlangıç yapabilirsiniz.

2014 Nişanlık Modelleri (12)2014 nişanlık modelleri içinde popüler olan bir diğer model ise prenses nişanlık modelidir. Etek bölümünün kabarık olarak tasarlandığı bu nişanlık çeşidinin bordo, kırmızı, sarı ve mavi gibi parlak renkleri bulunmaktadır. Gövde bölümü birleşik olarak tasarlanan bu nişanlık modelinde çok şık toka ve aksesuarlar yer almaktadır. Aynı zamanda incilerle kaplanmış olan nişanlık modellerini de tercih edebilirsiniz. Böylece nişan merasimlerinizde ışıl ışıl bir görünüme kavuşabilirsiniz.

Denizkızı ve balık etekli model olarak karşımıza çıkan nişanlık modelleri ise 2014 nişanlık modelleri içinde ön plana çıkan modellerdir. Özellikle su kenarında planlanan nişan merasimlerinde tercih edilen bu elbisenin su yeşili renkleri de mevcuttur. Aynı zamanda bu törenlerde mini olarak oluşturulan nişanlık modelini de seçebilirsiniz. Ancak fiziğinizi ön plana çıkarmak istiyorsanız straplez ya da transparan nişanlık modelleri bu konuda sizlere çok yardımcı olacaktır. Dantellerle bezenen transparan elbiseler pul detaylarla da süslenmektedir.

2014 nişanlık modelleri arasında yer alan elbiselerde tesettürlü olan kadınlar için ayrı bir kreasyon oluşturulmuştur. Uzun kollu olarak tasarlanan bu nişanlık modellerinin örtü detayları da mevcut durumdadır.

Nişanlık elbiseler

Bu yazı 731 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir adet yorum var.

  1. Lua diyor ki:

    orgudantelmoda diyor ki:Sevgili Erva sefa merve etek modellerinden satın almak issaoyrtin, resimlerin fcstfcnde sefa merve sitesinin linki olan yazı var. Oyazı da linki tıklarsan sefa merve giyim sitesine yf6nlenirsin. İnternet fczerinden satış yapıyorlar bildiğim kadarıyla, online olarak satın alabilirsin.

Bir yorum bırak

*

SPONSORLU BAĞLANTILAR