2014 Uzun Elbise Modelleri

Uzun elbise modelleri 2014
Paylaş
 

2014 uzun elbise modelleri arasında yer alan elbiseler bu sezonun popüler olan renklerine bağlı olarak tasarlanmıştır. Mavi, kırmızı, sarı, yeşil ve turuncu renklerinin egemen olduğu uzun elbise modelleri yaz, kış ve ilkbahar mevsimlerine uygun olan modellerle sizlerin karşısına çıkmayı başarmıştır. Ayrıca pembe ve lavanta renklerinin hâkim olduğu elbise modellerini tercih ederek yaz aylarına uyum sağlayabilirsiniz.

2014 uzun elbise modelleri içinde hem şık mekânlara hem de günlük yasama uygun elbise modelleri bulunmaktadır. Şık olan uzun elbise çeşitlerinde şık detaylar ve özel taşlamalarla süslemeler yer almaktadır. Ayrıca straplez ya da askılı olarak oluşturulan bu modellerin transparan özellikleri de görülmektedir. Günlük yaşama hitap eden uzun elbise modellerinde ise çiçek ve damga baskılar bulunmaktadır. Rahatlığınız için tiril tiril olan kumaşlardan yapılmış olan bu elbiseler sayesinde sıcak havanın etkisinden de uzaklaşabilirsiniz.

2014 uzun elbise modelleri arasında yer alan kıyafetler kumaş ve ketenden oluşturulmasının yanı sıra deriden de üretilmiştir. Metal işlemelerle süslenen deri elbiseler sayesinde gece hayatinin renkli mekânlarında asi bir görünüme sahip olabilirsiniz. Ayrıca kış aylarına uyum sağlayabilmeniz için kadife kumaşlar ve pamuklu kumaşlardan elbise modelleri de tasarlanmıştır. Seçkin markaların imzasını taşıyan elbise modelleri önden ve arkadan derin yırtmaç detaylarına sahiptir. Sırt ve göğüs dekoltelerinin yoğun olduğu elbiseleri tercih ederek fiziğinizi sergileyebilirsiniz. Birbirinden farklı 2014 uzun elbise modellerine ünlü tasarımcıların kreasyonlarından ve sizler için oluşturulmuş internet adreslerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Uzun elbise modası

 

Bu yazı 629 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

*

SPONSORLU BAĞLANTILAR