2016-2017 Sonbahar Kış Modası

2016-2017-sonbahar-kis-modasi-renkleri-1
Paylaş
 

Modayı Takip Edenler Buraya 2016-2017 Sonbahar-Kış Modası

2016-2017-sonbahar-kis-modasi

http://www.makalevitrini.com/uploads/makale/mavi-ton_(2).jpg Modayı Takip Edenler Buraya 2016-2017 Sonbahar-Kış Modası Dönemi Renk Modası Modayı takip eden hanımlar sonbahara yeni yeni girdiğimiz şu aylarda moda hakkında bilgiler edinmek istemektedir. Bu mevsimin trendleri, hangi renklerin popüler, hangi tarz kıyafetlerin en gözde olduğunu öğrenmeye çalışmaktadır. İşte moda hakkında yazılarımız da onlara yol gösterici olacaktır. 2016-2017 sonbahar modasında mavi, pembe, kahverengi, kırmızı gibi birçok renk ve tonları moda olacaktır. Mavi renkte özellikle nehir mavisi çok tercih edilecektir. Koyu lacivert ile canlı kobalt mavisi rengi arasındaki mavinin tonları reyonları süsleyecektir. Nehir mavisini tercih edenler bu rengi koyu kahverengi ile veya çayır yeşili ile kombin edebilirler. 2016-2017 sonbahar modasında mavi tonları bilhassa gölgeleme şeklinde kullanılacaktır. Bunun dışında havadar mavi de birçok kıyafette kullanılacaktır. Birçok insan giyilen renklerin insanın ruh haline de yansıyacağını düşünmektedir. İşte böyle insanlar için havadar mavi iyi bir seçim olacaktır.

2016-2017-sonbahar-kis-modasi-renkleri-

Zira havadar mavi, kişiye huzur ve dinginlik veren bir renk olma özelliği taşır. Ünlü giyim markalarından Michael Kors markası mavinin tonlarını bu sonbaharda sıklıkla kullanmıştır.Çanta, kürk, kaban, kazak gibi birçok kıyafette mavinin tonlarına yer vermiştir. Ayrıca lacivert ve kobalt mavisi de çok popüler renkler arasında olacaktır. Birçok ülkeden iyi tasarımcılar tarafından mavi renk ve mavinin tonları 2016-2017 sonbahar-kış modasının en iyi on rengi arasında gösterilmiştir. Mavi ve tonları özellikle balıkçı yaka ve maksi elbiselerde, kokteyl elbiselerinde kullanılarak hanımların şıklığına şıklık katacaktır. 2016-2017 sonbahar-kış modasında bronz kırmızı da göz dolduracaktır. Özellikle bordo, kızıl, parlak kırmızı arasındaki kırmızı tonları bu dönem sıklıkla görülecektir. Hanımlar özellikle kırmızının tonlarında rujlarla bu rengi parlatabilirler. Veya ayakkabılar da bu rengi kullanmak için ideal parçalardan biri olabilir. Bu dönem kırmızının tonları birçok kıyafet ve aksesuarda da olacaktır. Baharatlı hardal rengi de bu dönemin en cazip renklerinden biri olacaktır.

2016-2017-sonbahar-kis-modasi-renkleri

Özellikle egzotik ve maceracı ruhlar için ideal olan bu renk kadife elbiselerde ve deri botlarda kendini gösterecektir. Bunun yanında tül elbiselerde de hardal rengi sıklıkla kullanılacaktır. 2016-2017 sonbahar-kış modasında kahverengi tonları da çok moda olacaktır. Özellikle sıcak koyu kahve, sıcak boz kahverengi çok tercih edilecektir. Bu renkler özellikle trençkotlarda, palto ve kemerler de sıklıkla kullanılacaktır. Yeşilin tonları da en çok tercih edilen renklerden biri olacaktır. Haki ve zeytin yeşili kıyafetler çok sevilecektir. Bu renk ceket ve pantolonlar yok satacaktır. Özellikle safari tasarımlarda kendini gösterecektir. Elektrik fuşya ve pembe renkleri de neşeli kombinler yapmak isteyenlerin en birincil tercihlerinden olacaktır. Bilhassa tek renkli elbiseler giymeyi seven kişiler bu rengi sıklıkla kullanabilirler. Bu dönemde metalik şeyler de göz dolduracaktır. Metalik altın, gümüş, bronz, mavi, pembe en trend parçalar arasında olacaktır. Metalik elbiseler, bebek mavisi ve gri elbiseler bu dönem sıklıkla kullanılacaktır. Ayrıca elbiseler metalik parçalar ile hareketlendirilecektir.

2016-2017-sonbahar-kis-modasi-orguler

2016-2017 sonbahar-kış modasının trend renklerinden biri de turuncu ve mercan renkleridir. Bu renkler neşe veren, mutlu eden, insanın enerjisini artıran renkler olarak bilinir. Bu nedenle birçok hanım sonbahar-kış dönemi kıyafetlerinde veya aksesuarlarında bu renkleri sıklıkla kullanmalıdır. Görüldüğü üzere bu seneki sonbahar-kış modası çok renkli geçecektir. Hatta yaz rengi olarak bilinen birçok renk sonbahar-kış modasında vitrinleri süsleyecektir. Sonbaharın hüzünlü ve kasvetli havasına rağmen kıyafetler capcanlı bir görünüm kazanacaktır. Böylelikle modadan vazgeçemeyen hanımlar kışın iç karartıcı havasına kapılmayacaklardır.

2016-2017 Sonbahar Kış Modası Resimleri

2016-2017-sonbahar-kis-modasi-desenler-12016-2017-sonbahar-kis-modasi-desenler-2016-2017-sonbahar-kis-modasi-desenler2016-2017-sonbahar-kis-modasi-12016-2017-sonbahar-kis-modasi-

Bu yazı 456 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

*

SPONSORLU BAĞLANTILAR