2017 Earcuff Küpe Modelleri

Earcuff-küpe
Paylaş
 

2017 Earcuff Küpe Modelleri

Yıllardır kulaklarımızdan sarkan küpeler bu sene form değiştirerek artık kulak kepçemizde sergilenmeye başlandı. Kendine özgü bir vahşilik, seksapelite, özgürlük yanı sıra asi bir tavır çizen bu farklı küpeler bayanları daha marjinal göstererek, faklı bir estetik görünüm yaratmakta. Oksitlenmiş. Demir, bronz, bakır, gümüş, sawarovksy, çiçek motifi, hayvan figürlerinden oluşabilen formlarda ve zincirli-sarkıtlı  yapılmış earcuff küpeler,  çılgınca kulakları süslüyor. Çok minimalist formlarda olabilen bu küpeler, çok abartılı tasarımlara da sahip olabilmekte. Size biraz bu tasarımlardan söz edelim.

Örneğin krom tonlarında bir eskitilmiş gül formu farklı bölgelerine serpiştirilmiş mini parlak taşlarla kulak kepçesine doğru yerleştirilmiş. Başka abartılı bir formdaysa, baklava elmas kesimi taşlardan oluşan taş dizisi baştan-sona tüm kulağı çerçeveliyor.

Başka bir formda tasarım harikası earcuff örümcek formunda tasarlanmış. Gümüş metaryalden oluşan ortada duran örümcek gövdesinden uzanan bacaklarla kulağı sarmakta.Yine çok zarif bir çizimde, platin rengi yaprak dalı kulak kepçesine uzanıyor.Bir başka çizimdeyse, kulak kepçesi boyunca savarowsky taşından oluşan çiçekler kulak kepçesince uzanmakta.

Earcuff-küpe-modası
Bu farklı tasarımda da,  kulağa çift yönden tutunan küpe, kulak memesine iğnelenen mavi parlak tektaştan zincirlerle bağlantılı şekilde uzanarak, kulak kepçesine dizilmiş 4 adet turkuaz boncuktan oluşmakta. Burayaysa kulak arkasında küçük maşayla tutunuyor.

Başka bir cuff formunda, siyah kuşkanadı boylu boyunca kulağa uzanıyor.Başka farklı cuff modelinde de, mini 2 altın kelebek birbirine zincirlerle tutunurken kulağın başlangıcında ve sonuna kondurulmuşlar..

Diğer bir cuff modelindeyse,  adeta dantel görünümündeki altın yapraklar, kulak kepçesi boyunca uzanmış.

Farklı formdaki earcuff ta, siyah bir yılan kulağı çevrelerken, başı parlak tek taçtan oluşmuş.

Sarkındaklı mavi boncuklardan oluşan cuffta küpededeyse, altın çerçeve kulağı sararken, zincirler ucunda sallanan mavi boncuklar kulaktan sarkarak dans ediyor.

Dev kuş tüyünden oluşan earcuff sa, kulak arkasından çeneye kadar inen kuş tüylerinden ve önde 3 sıra sarkan zincirden oluşuyor.

Yine zarif iki parçalı zincirden oluşan cuff, kulak kepçesinde tutunan bir maşa ve kulak memesine sabitlenmiş bir gümüş noktadan ibaret.

Bir başka asi örnekte de, kulak kepçesine küpenin maşasıyla tutunmuş iki kat zincirden sarkmakta olan, dört adet metal gümüş çivi sarkmakta.

Bu yazı 743 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

*

SPONSORLU BAĞLANTILAR