2017 Püsküllü Jean Parçalar

Trend Kot Jean Modası
Paylaş
 

2017 Püsküllü Jean Parçalar

Son dönemlerde taytların yaygınlaşmasıyla birlikte bir nebze geri planda kalan jean’ler moda tasarımcılarının gözdesi olmaya devam ediyor. Son dönemlerde jean’lerin eskimiş tarzda görünmesi oldukça revaçtaydı. Yıpranmış gibi görünen bu pantolonlar önemli bir trendin oluşmasını sağlamıştı.

2017’ya Sıçradı!

2015 yılının Sonbahar döneminde 70’li yılların ruhunu yansıtan püskül modası ön plana çıkmıştı. Jean paçalarında yer alan püskül detayı o dönemde sıklıkla kullanılmıştı. Şimdi de 2017 İlkbahar-Yaz sezonuna kısa bir zaman kala, bu model yine revaçta. Sokak modasına damga vuran jean’lerde püsküllü paça modası, önümüzdeki sezonu kasıp kavuracak gibi görünüyor.

Özellikle yaz döneminde daha fazla karşımıza çıkacak bu modelde koyu renk pantolonlar dikkat çekiyor. Yani mavinin koyu tonlarının kullanıldığı jean’lerde bu model daha fazla karşımıza çıkıyor. Jean paçalarında püskül detayı, modayı yakalamanızın yanı sıra, pantolonlarınıza ayrı bir şıklık katacaktır.

Trend Kot Jean Modası

                                       Trend Kot Jean Modası


Kendiniz Uygulayabilirsiniz!

Püsküllü jean trendi için, illa ki mağazalara gidip yeni pantolon satın almanız gerek yok. Bu modelin en avantajlı özelliklerinden biri olan, evde kendi imkanlarınızla yapmayı siz de deneyebilirsiniz. Evdeki jean pantolonlarınızın paçalarını kendiniz kesebilir ve püsküllü paça modasına hızla ayak uydurabilirsiniz. Bunun için kullandığınız jean pantolonlarınızın paçalarına birkaç küçük işlem uygulamanız yeterlidir.

Bu tarz pantolonları mağazadan almanız durumunda ise, jean’lerin paçalarına eklenen farklı renklerde püskül içeren modelleri tercih edebilirsiniz. Bu tarz pantolonlar dikkat çekmeyi seven, iddialı modaseverler için adeta biçilmiş kaftan. Bu tarz pantolonlar ile son derece farklı bir çizgi yakalayacaksınız.

Püsküllü jean trendi, daha çok dar paçalarda kendini göstermektedir. Bunun yanı sıra klasik tarzda modellerde de görülmektedir. Önümüzdeki sezonun trendlerinden olan yırtık jean’ler ile püskül detaylarının birleştiği modeller de dikkat çekici bir kombin elde etmenize neden olacaktır.

Püsküllü jean’ler ile birlikte topuklu ayakkabı ya da sandaletlerin birleşimiyle mükemmel sonuç elde edebilirsiniz. Bu tarz pantolonlarla birlikte genellikle düz aksesuarlar kullanılması önerilmektedir. Sizler de püsküllü jean trendini yakından takip ederek, kendi imkanlarınızla bu trende uyum sağlayabilirsiniz. Birbirinden şık ve dikkat çekici kombinleri inceleyerek, en uygun kararı verebilirsiniz.

2017 Püsküllü Jean Parçalar Resimleri

Bu yazı 605 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

*

SPONSORLU BAĞLANTILAR