2017 Takı Modası

Takı-modası
Paylaş
 

2017 Takı Modası

Takı, tarih boyunca birçok kadın için vazgeçilmez bir aksesuar olmuştur. Kadınlar her çağda dış görünümlerine ve güzelliklerine önem vermişlerdir. Kadınlar için takı, bazen kıyafete şıklık katan bir aksesuar, bazen de günlük kıyafetler için tam bir kurtarıcı olmuştur. Bu nedenle takıya rağbet her geçen zaman diliminde artmıştır. Kıyafet ve ayakkabı modası gibi günümüzde takı modası da geniş bir yelpazeye sahiptir. Biz de 2017 takı modasını sizler için araştırdık. Trendlerin gerisinde kalmak istemiyorsanız yazımıza mutlaka göz atmalısınız.

Her yıl olduğu gibi bu yıl da görüyoruz ki altın ve gümüş kolyeler, kadınlar için vazgeçilmez takılar arasında yerlerini koruyor. Yıların eskitemediği inci kolyeler ise zarif hanımların tercihleri arasında ilk sırada bulunuyor. Bunların yanı sıra boncuktan yapılan kolyeler ve boyna birkaç kez dolanan ince boncuklu kolyeler de ilgi gören takılar arasında. Farklı tasarımlı uzun kolyelerin de yeni trendler arasında yer aldıklarını görüyoruz.

Bu yıl küpe modasını boncuklu küpelerin belirlediğini görüyoruz. Farklı renk ve boyutlarda olan boncuklu küpeler, özellikle yaz aylarında daha çok tercih edilen takılar arasında yer alıyor. Küpe trendleri arasında taşlı küpeler de ilk sıralarda yer alıyor. Taşlı küpeler kıyafetinize şıklık katarken, sizi daha ışıltılı bir görünüme ulaştırıyor. Ve bu yıl trend olan uzun, püsküllü küpeler ise farklı renk ve boyutlarıyla hanımların beğenisini kazanmış gibi gözüküyor.

Takı-modeli
Bileklik trendlerine bakacak olursak özellikle yaz aylarında örgü bilekliklerin çok tercih edileceğini görüyoruz. İnce, kalın ve farklı örgü modelleriyle dikkat çeken örgü bileklikler, spor kıyafetlerinizle tercih edebileceğiniz seçenekler arasında yer alıyor. Boncuktan yapılan bileklikler de yaz aylarında şıklığınıza şıklık katacak.

Her kadının takmaktan zevk aldığı takılardan olan yüzükler de ise en çok göze çarpan eklem yüzükler oldu. Parmak boğumlarına takılan eklem yüzükler, zarif görünümleriyle dikkat çekiyor. İşaret parmağına takılan özellikle büyük ve gösterişli yüzükler yine favoriler arasında yer alıyor. Metal ve bakır görünümlü, değişik desenlere sahip yüzükler de bu yıl trendler arasında yer alacak.

Ve yaz aylarında sade şıklığınıza ışıltı katacak bir aksesuar daha; halhal. Daha çok altın ve metal renkleri tercih edilen halhalların, boncuklu tasarımları da dikkat çekeceğe benziyor.

Bu yazı 614 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

*

SPONSORLU BAĞLANTILAR