2017 YILI BAYAN GİYİM MODASI

Bayan Giyim Modası
Paylaş
 

2017 YILI BAYAN GİYİM MODASI

2017 yılının gelişiyle beraber bayanların en çok merak ettiği konuların başında tabi ki bu sene hangi giyim tarzlarının ön planda olacağı. Bizdesizleri daha fazla merakta bırakmamak için bu yılın modasından öne çıkan giyimleri derledik.

Siyah ve beyazın kombini olan grafik desenli kıyafetler sizleri zerafetin bir basamak üstüne çıkarmakla kalmayıp bu yılın modası olacağını söyleyebiliriz. Siyah ve beyazın albeni görüntüsü ile optik bir ilizyon yaratacak bu kombin sezonun en iddialı trendlerinden biri olacağı kesin.

Kruze ceketler ve kabanlar size biraz maskülen birazda militer hava katacaktır, bu senenin modası içinde yer alan kruze ceketler ve kabanlar kış aylarında favorileriniz arasında yer alması gereken trendlerden. 2017 kış sezonunda göreceğimiz içi elyaf ya da kuş tüyü ile bezenen anoraklar soğuk havalarda bir yandan içinizi ısıtırken diğer yandan da size şıklık katacak.

Bayan Modası Kombinlemeleri

Bayan Modası Kombinlemeleri

2017 yılının bohem yaşam tarzının moda olacağını unutmayalım, bu nedenle mini etek ve altını giyilecek topuklu botlarınızı tercih ederek havaların sıcak seyrettiği sonbahar günlerinde seksi bir görünüm kazanabilirsiniz. Bu sene farklı olarak sonbahar aylarında 70’li yıllar moda kültüründen olan kilim desenli pançolar şıklığınızı tamamlayıcı en önemli aksesuarlardan biri olacak.

Bahar aylarına geçiş dönemine yaklaşırken bayanların kararsız kaldıkları diğer bir konu ise değişken hava koşullarına göre nasıl giyinmeliyim. Baharın yaklaşmasıyla birlikte enerjinizi bir üst seviye taşımak için tercih edeceğiniz çiçek desenli elbiseler size mutluluk ve zarafet katacaktır. Ayrıca güneşten rengini alan sarı ve turuncu tonları baharın parıltısını içinizde hissetmeniz için tercih edebileceğiniz renklerin başında gelmelidir.

Geçen sezondan kalmış olan bu trend daha uzun süre popülerliğini koruyacağa benziyor. Bunun yanısıra her zaman olduğu gibi Jean pantolonlarda bu yazın vazgeçilmezleri arasında. Bu senenin modası olan paçası yırtık veya sökük jeanler sık sık tercih edilecekler arasında.

Özel günler, davetler balolar ve düğünlerde ise bayanların ilk tercihi olan abiyelerde bu sene en çok tercih edilenleri ise; uzun abiye modelleri, kısa etekli abiyeler, sırt dekolteli ve göğüs dekolteli modeller başta gelmektedir.

2017 YILI BAYAN GİYİM MODASI RESİMLERİ

Bu yazı 1813 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

*

SPONSORLU BAĞLANTILAR