Balık etek gelinlik modelleri

Balık etek gelinlik
Paylaş
 

Tasarım harikası olan ve en çok beğenilen bir gelinlik modeli olan balık etek gelinlik modeli çeşitleri ve örneklerle sizlere rehberlik edicek.

Gelinlik modeli ve nişanlık modeli seçerken prova yapmanızı öneririz bu gelinlik üzerime tam oturur diyip geçmeyiniz provada en küçük bır darlık yada bolluk olursa satın aldığınız yerde söyleyiniz kusursuz bir düğün için bunları belirtmekte fayda vardır.

Bu yazımızda sizler için en popüler bir gelinlik türü seçtik her genç kızın beğeneceği hayallerini süsleyen bir gelinlik modeli balık etekli gelinlik modelleri tasarımcıların yapmış olduğu en güzel gelinlik modellerinden biridir.

Balık etek gelinlik modelleri (10)

Resimdede gördüğünüz gibi dilediğiniz bir renkte gelinlik ala bilirsiniz tabiki size önerimiz beyazdır gelin beyaz olmalıdır geçmişten bugüne kadar gelen geleneği bozmamak gerekir.

Balık etek gelinliklerin bir çok türü vardır örneğin bu modelin tesettür modelide mevcuttur yani balık etekli tesettür gelinlikleride tercih ede bilirsiniz. Resim galerimizde bulunan resimler sizlere rehberlik edicek ve fikir sahibi olmanıza yardımcı olucaktır. Gelinlik ve nişanlık mağazaları fotoğraf çektirmeye izin vermezler bunun nedeni tasarımların kendilerine ait olmasındandır. Tasarımlar başkaları tarafından kullanılmasın diye izin vermiyorlar ancak satın aldıktan veya kiraladıktan sonra resim çekimine izin verirler.

Bizlerde bu tür sorun yaşayanlar için ailelerine ve yakın arkadaşlarına danışa bileceği göstere bileceği bir resim galeri hazırladık tüm modelleri yakın zamanda gelin başlıklı kategorimizde paylaşacağız.

Balık etekli gelinlikler

Aradığınız en güzel balık etekli gelinlik modelleri resim galerimizde.

Bu yazı 700 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

*

SPONSORLU BAĞLANTILAR