Bebek patik örnekleri

Bebek patik örnekleri
Paylaş
 

Örgü ören bayanlar için hazırlamış olduğumuz bebek patik örnekleri örmek istediğiniz modeli belirlemenizi ve yeni modeller hakkında bilgi edinmenizi sağlar. Yeni doğan bebekler ve yaşını doldurmuş bebekler için el örgüsü patik kullanmak bebek sağlığı için önemlidir.

Örgü bebek patik modelleri (20)Yeni yürümeye başlayan bebekler için kesinlikle patik kullanılmasını öneriyoruz bebekler çok hızlı bir şekilde hastalan bilirler. Bebekler için patik örmek en zevkli örgü olduğunu söyleye biliriz zorluğunu bir anda tebessüme bırakan bilen tek gerçektir bebekler. Dilerseniz yakın bir arkadaşınızın yeni doğan bebeğine süslü bir patik öre bilirsiniz en anlamlı hediye ve ömür boyunca saklanıcak türden bir hediye olmuş olur.

Bebekler için patik örmek istiyorsanız modellerimizi incelemelisiniz daha önce görmediğiniz modelleri inceleye bilirsiniz. Ayrıca modelleri incelerken yeni fikirler ürete bilirsiniz.

Örgü bebek patik modelleri

Patik örgü türlerine göre iplik kullanımı değişmektedir yalnız patiklerde kullanmanızı tavsiye ede bileceğimiz en önemli şey ipliği çok kalın seçmemenizidr. İplik orta düzey kalınlıkta olması bebeklerinizi bunaltmaz. Daha fazla bilgi ve detay için galerimizi inceleyiniz.

Galerimizde bulunan resimleri tam ekran görüntüleye bilmek için üzerlerine tıklayınız.

Bebekler için patik örnekleri resim galerimiz yenilenmiştir dilediğiniz kadar örgü patik modellerini bu makalemizde bulabilirsiniz. Galerimizde bulunan örnekler çocuklar ve bebekler için örülmüş örneklerden oluşmaktadır dilerseniz aynı örneği yetişkinler içinde örebilirsiniz.

Örgü Patik Modelleri 2015

Örgü Patik Modelleri 2014

Bu yazı 994 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir adet yorum var.

  1. deryaaa diyor ki:

    Kedicikli patikler süper ya çok şeker kız bebekleri ayrıca bir şeker oluyor bunları giydir ondan sonra yavaştan yemeye başla bebeği 🙂

Bir yorum bırak

*

SPONSORLU BAĞLANTILAR