Benden hoşlanıyormu? Aşkın ilk belirtileri

Erkeklerin hoşlanma belirtileri
Paylaş
 

Aşk anlık başlar bir ömür boyü sürer herkesin hayalidir bu aslında ama ne yazıkki hayatta herşey istediğiniz gibi olmaya biliyor siz severseniz o sizi sevmez o severse siz sevmessiniz gibi şeyler sıkca yaşanan bir durumlardır. Erkekler çok kolay aşık olurlar örneğin yolda yürürken bile anlık bir aşk duygusunu tadabilirler tabiki bu aşklar dakikalar sonra unutulur.

Bir erkeğin aşık olduğunu nasıl anlaya biliriz?

Gerçek aşkı bulmak için öncelikle sizin değil bir erkeğin size aşık olmasını bekleyin araştırmalar sonucu kızlar tarafından yapılan aşk teklifleri kısa süreli olduğu ortaya çıkmıştır. Bir erkek size aşık olduysa herzaman sizin yakınlarınızda dolaşır ve bir bahane bulup sizinle konuşmaya çalışır size ilgi duyduğunu göstermek için her konuda yardımcı olmaya çalışır.

Erkeklerin hoşlanma belirtileriMuhabbet eterken gözlerinizin içine bakarak sizi can kulağıyla dinleyen bir erkek varsa sizden hoşlanıyor demektir yeteri kadar cesareti kendinde bulamadığı için tek taraflı bir aşk yaşadığı hissine kapılır. Bir erkek sizden hoşlanıyorsa sizin yakınınızda bir erkek görmek istemez görürsede uzaktan sessizce sizi gözetler yanlız bu durum erkeklere ekstra bir hırs verir ve sizi erkekle gördüğü gün olmazsa bile diğer gün mutlaka gelip size duygularını anlatır sizi sevdiğini söyler.

Bir erkek sizden hoşlanıyor ama söylemiyorsa ona birazdaha yakın davranın nasılsın napıyorsun gibi sorular sorun bu ona cesaret verir yakın zamanda size açılır.

Size sevgisini ve duygularını anlatan bir erkeğe asla direk hayır cevabı vermeyin ona sevdiğinizin olduğunu söyleye bilirsiniz unutmayınki bu durum yarın sizin başınızada gele bilir ona karşı kırıcı olmadan farklı bir nedenden dolayı böyle birşey olmayacağını söyleyin o günden sonrada ona bir arkadaşınız gibi davranmaya devam ederseniz her iki tarafında kalbi kırılmamış olur.

Bu yazı 550 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

*

SPONSORLU BAĞLANTILAR