Burundaki Siyah Noktaları Yok Etmek

Siyah-nokta-yok-etme
Paylaş
 

Burundaki Siyah Noktaları Yok Etmek

Cilt üzerinde ki istenmeyen siyah noktalara elveda demenin zamanı. Eğer sizler de kusursuz cilt tipine sahip olmak isteyenlerdenseniz siyah noktaları gideren maske tariflerini deneyebilirsiniz.

Siyah Noktalar İçin Maske Tarifi

· Zeytinyağı

· Türk Kahvesi

Siyah noktaları gideren maske tarifi için 1 tatlı kaşığı zeytinyağını Türk kahvesi aracılığı ile harmanlayalım. Karışımımızı siyah nokta olan bölgelere masaj yardımı ile sürelim ve 5 dakika bekleyelim.

Siyah Noktaları Temizleyen Özel Krem Tarifi

· Bal

· Toz şeker

· Tuz

· Türk kahvesi

Siyah noktaları temizleyen krem tarifi içi kolları sıvamanın zamanı. Önerilen tüm malzemeleri geniş bir kabın içerisinde harmanlayalım ve cildimize uygulayalım. 20 dakika bekledikten sonra cildimizi ılık su ile durulayalım.

Siyah Noktalar İçin Kil Maskesi Tarifi

· Kil

· Limon suyu

· Su

Siyah-nokta-çözümü
Siyah noktaları gideren kil maskesi için kili limon suyu aracılığı ile harmanlayalım. Karışımın içerisine su ilave ederek karıştıralım.

Nemlendiren ve Siyah Noktaları Gideren Maske

· Limon suyu

· Bal

Canlı ve sağlıklı cilt tipine sahip olmanız adına oldukça ideal olan bu maske tarifi aynı zaman da tüm siyah nokta probleminin geri plana alınmasına kaynaklık etmektedir. Maske yapımı için bir adet limonun suyunu sıkalım ve içerisine 1 tatlı kaşığı bal ilave edelim. Maskemizi cilt üzerine masaj aracılığı ile sürelim ve ardından ılık su ile durulayalım.

Bu yazı 594 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

*

SPONSORLU BAĞLANTILAR