Çiçekli Lif Modelleri

çiçek desenli lif modelleri (2)
Paylaş
 

Banyoların vaz geçilmezlerinden birtanesi liflerdir lif insanların daha temiz yıkana bilmesi için kullanılan bir araçtır görsel olarakta banyoda ön plana çıkan sık kullandığımız bir aksesuarda diyebiliriz.

El örgüsüyle yapılmış lifler daha kullanışlıdır bunun sebebi yumuşak dokulu olmalarıdır herşeyin doğalının kullanılması sağlık açısından önem taşır. Bugünki makalemizde çiçek desenli lif modellerinden bahsedeceğiz. Örgü zahmetli ve sabır isteyen bir iştir yalnız bunu hobi olarakta keyifle yapan bayanlar vardır lif veya diğer örgü modellerini örerken bazı örneklere ihtiyaç duyulur bizlerde en güzel lif örneklerini sizlerle paylaşacağız.

Çiçekli lif örnekleri (2)Bu başlık altında yayınlayacağımız örnekler çiçek desenli lif örnekleridir. Yeni fikirler edine bilmek için görselleri inceleye bilirsiniz yeni modeller yapa bilirsiniz. Lifler duş alırken önemli bir araç olarak bilinmektedir genç kızlar ceyizleri için onlarca life ihtiyaç duyarlar genelde hazır olarak temin edilir ama örgü seven kızlar ve hanımlar kendilerinin yapmış olduğu lifleri kullanmayı tercih ederler. Çiçekli lif modelleri yanısıra farklı modellerde ortaya çıkarta bilirsiniz banyo için en çok tercih edilen türler çiçek desenli modellerdir.

Örnekleri tam ekran görüntüleye bilmek için resimlerin üzerine tıklamanız yeterlidir çiçekli lif örnekleri resim galerimizde aradığınız modelleri bulabilirsiniz.

Örgü çiçekli lif örnekleri

Bu yazı 736 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

*

SPONSORLU BAĞLANTILAR