Cilt Lekeleri İçin Karbonat Maskesi

夀漀甀渀最 戀攀愀甀琀椀昀甀氀 最椀爀氀 漀渀 猀瀀愀 琀爀攀愀琀洀攀渀琀⸀ 匀栀攀 椀猀 栀愀瘀椀渀最 爀攀樀甀瘀攀渀愀琀椀漀渀 洀愀猀欀 漀渀 栀攀爀 昀愀挀攀⸀ 匀琀甀搀椀漀 猀栀漀琀Ⰰ 椀猀漀氀愀琀攀搀 漀渀 眀栀椀琀攀⸀
Paylaş
 

Cilt Lekeleri İçin Karbonat Maskesi

Cilt lekelerine elveda demek isteyenlerdenseniz doğru adrestesiniz. Doğal yöntemler ile ön plana alacağınız karbonat maskesi tarifi ile anında cilt lekelerine elveda diyebilirsiniz.

Karbonat Maskesi Tarifi İçin Gerekli Malzemeler:

· Yoğurt

· Limon suyu

· Karbonat

· Zeytinyağı

Karbonat maskesi tarifi için kolları sıvamanın tam zamanı. Özel maske yapımı için öncelikle zeytinyağı ile karbonatı harmanlayalım. Elde ettiğimiz karışımın içerisine limon suyu ve yoğurt ilave edelim. Maskemizi problemli bölgeye sürerek iyice yedirelim. Yaklaşık olarak 5 dakika bekleme süresinin ardından cildimizi durulayalım.

Özel Karbonat Maske Tarifi:

· SU

· Karbonat

· Yaş maya

Karbonat maskesi tarifi için yaş mayayı su aracılığı ile harmanlayalım. Elde edilen karışımın içerisine 1 yemek kaşığı karbonat ilave edelim. Daha sonra maskemizi cilt üzerine masaj yardımı ile yaydıralım.

Akneler İçin Karbonat Maskesi Tarifi:

· Karbonat

· Su

Karbonat-maskesi
Sivilceler için karbonat maskesi yapımında su içerisine 4 çay kaşığı karbona ilave edilir. Maske kullanımı öncesinde cilt özel temizleyiciler aracılığı ile temizlenir. Ardından hazırlanılan özel maske cilt üzerine masaj aracılığı ile iyice yedirilir. Yaklaşık olarak 10 dakika bekleme süresinin ardından maske yavaşça çıkarılır. Kusursuzluğu elde etmeniz adına biçilmiş bir kaftan olarak değerlendirilen karbonat maskesi aynı zaman da cildinizin canlı ve sağlıklı olması adına da oldukça idealdir. Sizler de sivilceler için karbonat maskesi tarifi ile kusursuzluğa merhaba diyebilirsiniz.

Bu yazı 1016 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

*

SPONSORLU BAĞLANTILAR