Çocuk ve bebek patik modelleri

Patik örnekleri
Paylaş
 

Tığ işi çocuk ve bebekler için patik modelleri el yapımı patik örnekleri en yeni modelleri resim galerimizde bula bilirsiniz.

Tığ İşi Patik Modelleri

Bebekler için bir birinden şirin ve güzel patik modelleri arayanlar için ideal seçimler yaparak size rehberlik edicek düzeyde bir galeri hazırladık ihtiyaç duyduğunuz ve en çok beğenilen patik örgü türlerini görseller halinde yayınladık, galerimizde bulunan örnekler tığ işi el yapımı örneklerdir.

Bebek ve çocuklar için patik modelleri

Bebek patiği örmek diğer örgü türlerine göre daha eğlencelidir eğer sevdiğiniz bir arkadaşınıza yada kendi bebeğinize örüyorsanız sizin için zevkli ve eğlenceli olur. Tığ işi normal örgü şişlerine göre birazdaha zahmetlidir ince şişle ve ince telle yapılan patikler daha göz yorucu olur tabiki bu sizin tercihinize bağlıdır kış yada yazlık iplik kalınlığına göre tığ türleride değişmektedir.

Tığ işi Bebek patik modelleri

Resimlerdeki modeller iyi bir seçim ola bilir kızlar için pembe erkekler için turkuaz renkleri en çok kullanılan renklerdir sizin istediğinize bağlı olarak farklı aksesuarlar kullanarak kendi modelinizi kendiniz yapa bilirsiniz.

Bebek patikleri örnekler

Hanımlar için özenle hazırlamış olduğum patik örnekleri resimler.

Bu yazı 893 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

*

SPONSORLU BAĞLANTILAR