Denim Pantolonlarla Kış Modası

denim-pantolon-modasi
Paylaş
 

Denim Pantolonlarla Kış Modası

denim-pantolon

Kadınların kullanmaktan büyük keyif aldığı, rahatlığı ön planda tutan ancak bir o kadarda şık ve feminen bir görüntü yaratabilen pantolonlarda denim modasını, bu kış her zamankinden daha fazla yoğun olarak hissedeceksiniz. Modada bir anda ve çok şiddetli bir trend haline gelen ve ne yazık ki güncelliğini yavaş yavaş yitirmeye başlayan skinny pantolonların yerine, rahat, konforlu ve çok şık denim pantolonlar kış modasının en önemli parçalarından biri oldu. Skinny pantolonlar vücudu saran, daracık ve pek de rahat olmayan giysilerden. Bu pantolonlar Madonna ile birlikte meşhur olmuştu. Ve skinny pantolonlar her vücuda uygun giysilerden değiller. Bacak boyu uzun ve fiziğine güvenen kadınların giyebildiği skinny pantolonların gözden düşmesi, aslında çoğu kadının çok da işine geldi. Her boyda ve her kiloda kadının hiç çekinmeden giyebileceği denim pantolonlarla kış modası , adeta bir rahatlık sembolü haline geldi. Vücuttaki fazla kiloları kalın ve kaba kumaş yapısı sayesinde çok iyi gizleyebilme özelliğine sahipler. Spor giyimde de ofiste iş yaşamında, sokakta giyilebilen denim pantolonlar çok geniş bir kullanım alanına sahipler. Ayrıca bu pantolonlar ile çok hoş ve çok fazla çeşitte kombinler oluşturabilmek de mümkün. Farklı giyim stillerini denim pantolonlar kullanarak oluşturabilirsiniz.

denim-pantolon-modasi-1

Denim pantolon modelleri arasında doğru ve düzgün bir tercih yapmak, vücut yapısını iyi tanımakla doğru orantılı. Gelin şimdi vücut özelliğine göre hangi modelde denim pantolonlarla kış modası seçilmeli ve nasıl kombinler hazırlanmalı, birlikte inceleyelim. Vintage giyim stilinde denim pantolonlar Bu sezon en çok tercih edilen giyim stillerinden biri vintage akımı. İspanyol paça modelinde hazırlanmış bir denim pantolon ile bu akımı yakalamak mümkün. Modada vintage akımı belirli bir döneme ait olan , o dönemin ruhunu yansıtan veya özel bir tasarımcının elinden çıkmış giysileri kapsıyor. İspanyol paçalı bir pantolonla ipek bir gömleği kombinleyip, bu kombini de bir fularla tamamladığınızda, vintage akımını yakalamış olursunuz. biraz da bu kombini vintage takılarla desteklerseniz, güzel ve dengeli bir uyum yakalamış olursunuz. Bot ve ayakkabı seçiminde de ince topuklu olanları tercih ederseniz, harika bir kombin yakalamış olursunuz. İspanyol paça denim pantolonlarla kış modasını seçerken boyunuz uzun ise hem düşük belli, hemde yüksek belli olanları rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ancak boyunuz yeterince uzun değil ise bu iki model de size göre değil. Normal bel İspanyol paça denim pantolonları tercih etmelisiniz. İspanyol paça pantolonlar bacakları çok iyi kamufle eder. bacakları düzgün olmayan kadınlar bu model denim pantolonları mutlaka gardıroplarında bulundurmalılar.

denim-pantolon-modasi-

Pantolonlarınızla kombin oluşturabileceğiniz saç örgü veya Selanik örgü triko kazakları da kullanmayı ihmal etmeyin. Klasik giyim stilinde denim pantolonlar Klasik bir giyim tarzı yakalamak istiyorsanız vintage tarzdan, çok az miktarda uzaklaşmanız gerekir ve bunu da bol paça pantolonların yerine boru paça pantolonları kullanarak yapabilirsiniz. Şifon veya ipek ama muhakkak tek renkten oluşmuş bir gömlek bu tarz için çok uygundur. Üzerine de bele oturan kısa bir ceket ile işte size klasik ve bir o kadar da modern görünen bir kombin. Klasik yaklaşımı bozmamak adına da ayakkabı tercihini stilettolardan yana kullanmalısınız. Hem klasik olayım, hem de klasik giyimde bir fark ve canlılık yaratayım diye bir düşünceniz varsa, o zamanda kırmızı , yeşil, pembe, mavi, mor renk stilettoları deneyin. Boru paça denim pantolonlar, her vücut tipine uygun modellerdir. Kilolu olanlarda, zayıf olanlarda, bacak boyu uzun veya kısa olanlarda rahatlıkla kullanabilirler. Sezonun gözde parçalarından olan deri yelek kullanarak da farklı ama klasik bir tarz yakalayabilirsiniz.

denim-pantolonlarla-kis-modasi-

Spor giyim stilinde denim pantolonlar Spor giyim ya da sokak modası deyince denim pantolonların modeli birden değişiyor. Boyfriend tarzı düşük belli denim pantolonlar sokak modası için birebir. Sweatshirtler, oduncu gömlekleri, salaş triko kazaklar, göbeği açıkta bırakan dar bluzlar, boğazlı ve dar kazaklar ile istediğiniz kombinleri hazırlayabilirsiniz. Altına da spor ayakkabı, düz postallar ya da sneakerler mükemmel uyum sağlayacaktır. Spor aynı zamanda da grunge bir görünüm isterseniz belinize bir kazak bağlayın. Ya da bir bere takın. Düşük belli boyfriend denimleri biraz daha zayıf ve kilo problemi olmayan kadınlara öneriyoruz. Ancak kilolu olanlarda uzun salaş trikolarla kilolarını kamufle edebilirler.

denim-pantolonlarla-kis-modasi

Denim Pantolonlarla Kış Modası Resimleri

denim-pantolon-kis-modasi-denim-pantolon-kis-modasidenim-pantolon-1denim-pantolon-

Bu yazı 369 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

*

SPONSORLU BAĞLANTILAR