Derya Baykal lif modelleri

Derya baykal lif modelleri
Paylaş
 

Deya baykal’ın tasarlamış olduğu lif modellerini görmeden örgünüzün modelini belirlemeyin derya baykal lif modelleri görenlerin gözünü kamaştırıyor.

Örgü işleriyle ilgilenen tüm hanımların yakından takip ettiği televizyon programı deryalı günler programından altındı modelleri paylaşmaya karar verdik derya baykal lif modelleri gerçten etkileyici tasarımlardan oluşuyor. Tecrübesiyle ve kendine özgü tasarımlarıyla ilgi odağı oldu tasarımlamış olduğu onlarca, yüzlerce modeli daha fazla örgü severlere ulaştırmak için bizde yayınlamaya karar verdik umarım beğenirsiniz.

Derya baykal lif örnekleri resimleri başlıklı galerimizdeki resimleri özenle seçtim yakın çekim ve daha belirgin örnekleri seçmeye özen gösterdim ayrıca hanımların programda en çok beğendiklerine ağırlık verdim daha fazlası için lütfen galerimizi inceleyiniz.

Derya baykal lif modelleri (18)

Oldukca güzel bir tasarım olmuş diğer modelleredebir göz atalım.

Derya baykal lif modelleri (15)

Bu lif modeli gerçeten etkileyici olmuş bu lif modelini ben yaparım diyen varmı acaba kendine güvenen marifetli hanımlar : ) tabiki vardır her bayan marifetlidir diğer modellerede bakalım derya baykal’ın tasarımlarını incelemeye devam..

Derya baykal lif örnekleri

Bu yazı 1079 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

*

SPONSORLU BAĞLANTILAR