El örgüsü anahtarlık modelleri resim galeri

Kalp örgü anahtarlık modelleri
Paylaş
 

Sevdiklerinizi kendi elinizle bir hediye yapmak istermisiniz bunun için yapmanız gereken tekşey galerimizdeki örbekleri inceleyerek el örgüsü anahtarlık yapmak olmalıdır.

El ögrüsü anahtarlık modelleri (3)Hediye seçiminde herkes zorlanmaktadır özellikle bir erkeğe hediye almak ayrı bir zorluktur pahalı hediyeler almak yerine kendiniz yaptığınız bir hediyeyi almak hem maddi yönten ucuz hem manevi yönden çok değerli bir hediye yapa bilirsiniz, örgü bilgisi ve yeteneği olan bayanlar bu örnekleri kolaylıkla yapabilirler. Bir erkek için birde kız için uyumlu renk seçip örgünüze başlayınız örnek olarakta resim galerimizdeki daha önceden örülmüş el örgüsü anahtarlık modellerini inceleye bilirsiniz. Hem çok değerli hemde kendinizin yaptığı bir hediyenin değeri paha bicelemez olacağından emin olabilirsiniz.

Değerli okurlarımız için en güzel anahtarlık modellerini seçtik ayrıca bu modellere eklentiler ekleye bilirsiniz boncuk oyası anahtarlık yapa bilirsiniz yada kalpli modellerin üzerine baş harflerinizi yazabilirsiniz.

Detaylı bilgi için örgü anahtarlık örneklerimizi inceleye bilirsiniz.

Örgü anahtarlık örnekleri

Bu yazı 651 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

*

SPONSORLU BAĞLANTILAR