El örgüsü bebek önlüğü modelleri

Örgü bebek önlükleri yeni örnekler (4)
Paylaş
 

Bebekler için en güzel örgü önlük modellerini sizlerle paylaşmak istedik bebeğiniz bir kaç aylık olunca işinize çok yarayacak bebekler yemek yerken üzerine dökülmesini engelleyen örgü önlük modelleri oldukça şirin bir görünüme sahiptir.

Örgü bebek önlükleri yeni örnekler (13)Bebekler yemek yerken üzerine dökümesini engellemek için kullandığınız hazır önlükler yerine kendi çocuğunuza yada sevdiklerinize dilediğiniz bir önlük öre bilirsiniz ihtiyaç duyduğunuz tüm örnekleri resim galerimizde paylaştık bebekler için örgü önlük modelleri tasarımlarınızı tamamladıktan sonra mutlaka önlüğün arka kısmına naylon bir parça dikiniz ıslaklık arkaya geçmemesi için önemlidir.

Örgünüzün üzerini resim yapa bilirsiniz filli bebek önlükleri, yazılı bebek önlükleri gibi desenlerle süsleye bilirsiniz.

Bebeğinize mama yedirirken önlük kullanmazsanız ıslaklık olur hatta bakteriler oluşa bilir sağlık açısındanda önemli bir unsurdur. Önlük örgü modelleri hakkında daha detaylı bilgi ve fikirler için görsellerimizi inceyele bilirsiniz.

Örgü bebek önlükleri örnekler

Bu yazı 583 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

*

SPONSORLU BAĞLANTILAR