El örgüsü şal modelleri

El örgüsü şal modelleri
Paylaş
 

El örgüsü bayanlar için en güzel şal modelleri ve şal örnekleri resim kataloğu.

Örgü şal modelleri

El örgüsüyle uğraşan bayanlar için yada el örgüsü şal yaptırmak isteyen bayanlar için hazırlamış olduğumuz şal modelleri örnekleri kataloğumuzu inceleyerek örnekler hakkında detalı bilgiler edine bilirsiniz.

Örgü şal modelleri

Kış aylarında soğuktan korunmak için ve güzel bir aksesuar olarak kullanılan bayan şalları arasından en güzel örnekleri sizler için katalog haline getirdik.

Boş zamanlarınızı değerlendirmek için örgü işleriyle uğraşa bilirsiniz kimi hanımlar hobi olarak kimileride yaptığı ürünleri satarak örgü işini zevk ve sabırla yapan hanımlar için daha önce görmediğiniz yeni şal modelleri resimlerini galerimizde paylaştık bir çok yeni örnekler eklenmiştir.

El örgüsü şal modelleri hakkında detaylı bilgi için galerimizde bulunan örnekleri incelemelisiniz. Geçmiş yıllarda örgü seven hanımlar şal veya örgü yelek benzeri örgü türlerini örmeden çevresinden örnekler alarak örgüsünü örüyorduk artık zahmet çekmeden web sitemiz üzerinden dilediğiniz kadar her çeşit örgü modelini kolayca ulaşa bilirsiniz.

Şal bayanlar için kış aylarının vaz geçilmez aksesuarıdır. Kış aylarında hem soğuktan korunmak için hemde şık bir görününüm için el işi şal kullanmalarını tavsiye ediyoruz.

Örgü şal modelleri

Örgü şal modelleri

Genç kızlar içinde örneklerimiz galeride yayınlanmıştır. Bugüne kadar bizlere destek olan hanımlar ve örgü modellerini yayınlamış olduğumuz marifetli bayanlara sonsuz teşekkür ederiz. Sizlerde örneklerinizi bizlere göndererek yayınlata bilirsiniz ve modelinizi yüzlerce insana ulaşmış olur.

Şal modelleri

Bu yazı 2085 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir adet yorum var.

  1. Pazaryeri diyor ki:

    Şal veya yelek örgü işleri yapan bir bayana ihtiyacım var hediyelik olarak yaptırmak istıyorum anneme ama zamanında teslim edecek güvenilir birisi lazım yapanlar iletişime geçebilirmi lütfen?

Bir yorum bırak

*

SPONSORLU BAĞLANTILAR