En Güzel Havlu Kenarları Örnek resimler

Havlu kenarı örnekleri
Paylaş
 

Çeyiz için en güzel havlu kenarı örnekleri ve en güzel havlu işleme örnekleri resimleri açıklamalar.

Havlu ucu örnekleri (2)Süslemeler ve işleme çeşitleri başlıklı makalemizde hanımların en çok ilgi duyduğu konulara deyinerek çeşitli bilgiler ve örneklerle yazımızı tamamlayacağız. Genç hanımlar çeyiz hazırlamk için farklı farklı havlular, iğne oyaları benzeri el işi örneklerinden istediğini biliyoruz farklı farklı örnekler bulmak eski zamanlarda zordu artık çok kolay modapark.org internet sitemizde detaylı olarak güncelliğimzden taviz vermeden paylaşımlar yapıyoruz. Çeyizlerinizde onlarca havlu ve hepsi bir birinden farklı işlemeler olsun kim istemezki havlu kenarı örnekleri en güzelleri arasından seçilmiş örneklerden oluşmaktadır.

Değelerli okurlarımız için 5 GB boyutunda bir arşivden seçmiş olduğumuz en güzel havlu kenarı örnekleri elit modellerden oluşmaktadır. İddaa ediyoruzki bukadar çok modeli ve en güncel örnekleri başka bir sitede bulamazsınız : )

Havlu kenarı örerken havlunuzun rengine göre bir iplik seçmeniz daha uyumlu ve göze hoş gelen bir dantel örmüş olursunuz. Havlu kenarı dantelleri arasında en güzelleri genelde büyük dantelli olanlardır tabiki bu başarıyı yakalamak için üşenmeden ve sıkılmadan örgünüzü örmeniz gerekmekte her işte olduğu gibi dantellerdede dikkat ve özenli çalışmak gerektiğini unutmayınız.

Havlu kenarı örnekleri

Şuan ipliğini ve havlusunu hazırlamış havlu kenarı dantelim nasıl olsun nasıl bir model yapsam diye düşünüyorsanız tam yerindesiniz demektir : ) Galerimizdeki modelleri görünce bizlere hak vereceksiniz. Model kararınızı vermeden mutlaka galerimizi incelemenizi tavsiye ediyoruz.

Yeni havlu kenarı örnekleri geldikce galerimizdeki resimler güncellenecektir. Burdaki modelleri incelediyseniz sitemizdeki örgü modelleri kategorimizede bir göz atmanızı öneririz.

En güzel Havlu kenarı dantelleri

Bu yazı 1033 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

*

SPONSORLU BAĞLANTILAR