En güzel lif modelleri 2015

Lif modelleri 2015 en güzel lif örnekleri (35)
Paylaş
 

Lif modelleri başlıklı makalemizde sezonun en çok beğenilen ve sosyal medya hesaplarında en çok paylaşılan bazı örnekleri paylaşacağız.

Lif modelleri 2015 en güzel lif örnekleri (27)Lif modelleri günlük hayatımızda sıklıkla kullandığımız banyo gereçlerimizden birtanesidir. Sağlık açısından da önemli ölcüde rolü olan lifler günlük yaşantımızda her duş aldığımızda kullanmamız gerek bir örgü modelidir. Lif modelleri ile yapılabilecek el işi örneklerini sizler için belirledik ve paylaşmaya karar verdik, internette hobi severlerin sosyal medya hesaplarında paylaştığı ve en çok beğeni alan örnekleri özellikle seçerek bu makalemizi hazırladıki, makalemizdeki örneklerin üzerine tıklayarak tam ekran görüntüleyebilirsiniz.

Lif örmeden önce dikkat edilmesi gerekenleri kısaca özetlemek istiyorum, lif üzerine kesinlikle bncuk veya sert bir cisimden süsleme yapmayınız. Yapmanız durumunda banyoda ciltinize zarar verir tahrişe yolacabilir. Yumuşak ve esnek iplikler kullanın örgünüzde yumuşak iplik kullanmanız hem başarılı bir lif modeli hemde kullanışlı bir örnek ortaya çıkartır.

Lif modelleri 2015 en güzel örnekler

Lif modelleri video

Slyat gösterisi videomuz.

Bu yazı 810 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

*

SPONSORLU BAĞLANTILAR