Erkekler nasıl bir kadın ister?

Erkekler nasıl bir bayan ister
Paylaş
 

İlişkilerde erkekler herzaman ilgisiz biri olarak görülür aslında bu tamamen kızlarda psikolojik olan bir durumdan kaynaklanıyor bir erkek nekadar çok romantik bir insan olsa bile kızların gözünde yetersizdir.  Sizler için yapmış olduğumuz bazı araştırmalar oldu bu konumuzda erkekler nasıl bir bayan ister adlı araştırmamızda elde ettiğimiz sonuçları sizlerle paylaşacağız.

Erkek gözünden bir bayan nasıl olmalıdır?

Erkeklerin bayanlardan öncelikli olarak isteklerini şu şekilde sıralaya biliriz.

Kızın namuslu olması, güvenilir olması, yalan söylememesi, nerde ne konuşacağını bilen birisi olması ve buna benzer bir çok şeyi erkekler ister. Erkeklerin en çok nefret ettiği konulardan birtanesini özellikle anlatmak istiyorum erkekler asla ilgi göstermeyi sevmezler ilk zamanlar ilgi gösterir zamanla kabuğuna çekilirler ama bu sevmediği anlamına gelmez çünkü erkekler sosyal yaşantısını çok önemser bu nedenle size yeterince ilgi gösteremeye bilirler ve bunu anlayışla karşılayan kızlara birkez daha aşık olabilirler isterseniz deneye bilirsiniz.

Bakış açınızı değiştirmelisiniz yani genel olarak söylenemez ama çalışmayan kızlar çalışan erkeklere herzaman yeterli anlayışı göstermesi gerekmektedir. Bir erkek sabah işe gidip akşam işten gelince ona yeterli zamanı verin gezmesini sorun etmeyin neden benimle ilgilenmiyorsun gibi sözleri erkekler sevmezler her ilişkide sık yaşanan sorunlardan birtanesidir.

Erkekler nasıl bir bayan isterBir erkeği mutlu etmek için ona hediye almanız gerekmez onun gözlerine bakarak gülümsemeniz bir erkek için yeterli bir hediyedir ona onu asla aldatmıyacağınızı hissettirin, kavga ettiyseniz düşünün eğer kendinizide suçlu buluyorsanız onu arayarak özür dileye bilirsiniz sevgide aşkta gurur olmamalıdır.

Bazen erkek arkadaşını mutlu etmek için maç muhabbeti bile yapa bilirsiniz erkek için eğlenceli olur  siz nekadar sevmesinizde bunu sevginiz için yapmalısınız.

Yazdıklarım tamamen yaşanmış olaylardır umarım sizler için ufakta olsa mutluluğunuz için bir yardımım olmuştur sağlıcakla kalın…

Bu yazı 626 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

*

SPONSORLU BAĞLANTILAR