Fazla Kilolarınızı Gizlemenin Yolları

Kilo-verme
Paylaş
 

Fazla Kilolarınızı Gizlemenin Yolları

Bayanların genellikle en fazla sorun yaptığı konulardan biri ise fazla kiloları gizleme yollarının olmadığıdır.Sahip olduğunuz kilodan çok daha zayıf görünerek diyet döneminizde moralinizi arttırabilirsiniz.

Kiloları Gizleme Yöntemi

Biraz kilonuz fazla ise vücudunuzu bol kıyafetlerin altında gizlemenize gerek yoktur. Bu bazenkişiyi daha iri ve bakımsız görünmesine sebep olmaktadır.Vücut hatlarınızı gösteren kıyafetleri tercih etmekten çekinmeyin, fakat çok dar giysilerden kaçınmanız gerekmektedir.Bacaklarınız biraz kalın ise sizin için en uygunu desensiz tek renk çorap kullanmanızdır.Puanlı, çiçekli veya baklava desenli çoraplar bacakları daha kalın göstermektedir. Bacağınızı daha ince ve uzun gösterecek desenli çoraplar sadece koyu zemin üzerine ince uzunlamasına olan çizgili çorap modelleridir. Uzun inci kolye seçimi dekoltenizi uzatır ve orantının düzelmesine yardımcı olur.Ayrıca bunun uygulanması vücutta dikkat çeken bölgelerden insanları dikkatini farklı yöne çekmektedir. Günümüzde çok fazla tercih edilmekte ve zayıf görünme içinde mükemmel bir hiledir. Kilolarınızı gizleme yöntemi oldukça fazladır, yeter ki gizlemeye karar verin.

Fazlalıkların Saklanması

Bele oturan model blazer ceketler, hem belinizi daha ince gösteriyor hem de fazlalıkların saklanmasına yardımcı oluyor. Diz boyunda dar bir etek ile giysileriniz kilolarınızı mükemmel şekilde saklarsınız. Baldırlarınız kalın ise bileğe kadar uzanan bir etekler tercih edebilirsiniz. Fazla kiloya sahipseniz önde ütü çizgisi olan klasik kesim pantolonları tercih etmelisiniz.

Bu yazı 495 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

*

SPONSORLU BAĞLANTILAR