Gelinlik Markaları

gelinlik-markalari-
Paylaş
 

Gelinlik Markaları Ve Gelinlik Fotoğrafları

gelinlik-markalari

Nasıl ki bir kıyafet seçimi yaparken marka dikkat çekici bir etkense gelinlik seçimi yaparken de o kadar etkili bir sebeptir. Sevdiğiniz bir markanın gelinlik koleksiyonları size daha çok hitap eden modeller içerebileceği gibi farklı seçenekler de sunabiliyor. Bu şekilde sevdiğiniz ya da çevrenizde bulunan gelinlik markaları ile istediğiniz tarzda bir seçim yapabilirsiniz. Her markanın kendine göre bir çizgisi ve tarzı olması nedeni ile gelinlik tasarımları da farklılıklar gösterecektir. Bu anlamda siz de tarzınıza uyan markalarla çalışabilir, bu tür yerleri gelinlik alışverişinde ilk sıraya koyabilirsiniz.

gelinlik-markalari-prenses-

Gelinlik markaları için en bilinen isimlerden bir tanesi olan Akay Gelinlik en çok tercih edilen markaların başında yer alıyor. Daha çok el işçiliği ile hazırlanan modeller hem şık hem de zarif tasarımları ile pek çok gelin adayının rüyalarını süsleyen tasarımlar içeriyor. Farklı kalıpları bulabileceğiniz modelleri isterseniz balık kesimlerden isterseniz de prenses kesimlerden bulabiliyorsunuz. Çeşitli aksesuar ve zarif tasarımları ile sevilen Vakko Gelinlik de bayanların tercih ettiği markalardan bir tanesidir. Şık ve ince dokunuşlar için markanın tasarımlarından yararlanabilirsiniz. Gelinlik seçimi için kullanabileceğiniz markalardan bir tanesi de Dai. Özel tasarımların ve özel kumaşların kullanıldığı Dai gelinlik tasarımlarında bir gelinliğe verilebilecek en güzel şekli de görebilirsiniz. Bunun dışında Çağteks, Aysira gibi gelinlik markaları da tercih edebileceğiniz seçkin markalar arasında yer alıyor.

gelinlik-markalari-akay
Gelinlik Fotoğrafları Düğün organizasyonlarının en eğlenceli ve unutulmaz zamanlarından bir tanesi de fotoğraf çekimleridir. Fotoğraflarınız masalsı bir havada da olabilir eğlenceli bir havada da olabilir. Bu tamamen size kalmış durumda. Fotoğraf çekimi için ayrı bir gün oluşturmanız çok önemli. Hem çekimlerin rahat yapılabilmesi hem de istediğiniz gibi görüntüler elde edebilmek için bir gün ayırmanızda yarar olacaktır. Bunun yanı sıra seçtiğiniz fotoğrafçının da buna etkisi büyük olacaktır. Seçtiğiniz firma ya da kişilerin daha önceki çalışmalarını inceleyerek fikir edinebilirsiniz. Bunun dışında nasıl bir çekim istediğiniz önceden belirlerseniz hem alan hem de poz çekimler için uygun pozisyonlar da daha kolay sağlanacaktır.

gelinlik-markalari-akay-

Gelinlik fotoğrafları çekimi için saç modeliniz düğün gününde kullanacağınız modelle aynı olmayabilir. Bu günde farklı model oluşturmanız çekim için daha uygun olabilir. Son zamanlarda düğün fotoğrafları için açıkhava mekanlar daha sık kullanılır hale geldi. Sahil kenarında ya da yeşil bir bahçede çekimler yapılabiliyor. Bu da sizi kapalı stüdyolara girme zahmetinden kurtaracaktır. Çekim için güneşli ve havanın güzel olduğu zamanları tercih edebilirsiniz. Bu zamanlarda daha kolay çekim yapılacağı gibi daha rahat hareket etme imkanınız da olur. Bunun dışında çekimlerden önce albüm çalışması yapmayı düşünüyorsanız kapak fotoğraflarınızı da daha özel hale getirmek için ön görüşme yapmanızda yarar olacaktır. Ayrıca fiyat aralıklarını da önceden konuşmanız da yarar var.

gelinlik-markalari-vakko

Gelinlik Markaları Resimleri

gelinlik-markalari-akay-1gelinlik-markalari-prensesgelinlik-markalari
gelinlik-markalari-vakko-1

Bu yazı 1107 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

*

SPONSORLU BAĞLANTILAR