Genç Odası Dekorasyonu

genc-odasi-dekorasyonu-nasil-secilmelidir-
Paylaş
 

Genç Odası Dekorasyonu

?????????????????????????????????????????????????????????

http://www.makalevitrini.com/uploads/makale/kiz-cocuk-odasi-dekorasyon-fikirleri-2.jpg Genç Odası Dekorasyon İçin Mor Fikirler Çocuk odası her zaman bir çocuğun hayal ettiği nitelikte olmalıdır. Genç Odaları da çocuğunuzun artık büyüdüğünü ve bir genç olduğunu hissettirmek için vardır. Bunu eğer hissettirebiliyorsanız çocuğunuz sizin için oldukça değerli demektir. Ona en güzelini yaparak sevginiz derinden hissettirebilirsiniz. Çocuk özel olmak ister ve kendisini özel hissedecek bir odaya sahip olması gerekir. Bu onun en doğal hakkıdır. Bu nedenle Çocuğunuzun özel olduğunu ona gönülden hissettirin. Unutmayın ki çocuk büyüdükçe duyguları da büyüyor farklı düşüncelerin içinde buluyor kendisini. Genç odaları yeni nesil modellerle hayal ettiğinizden de güzel oluyor. Bu yüzden kızınız ve ya oğlunuz için oda hazırlamayı planlıyorsanız öncelikle onun istekleri doğrultusunda ilerlemeniz gerekir. Bu onun için ne kadar sağduyulu ve yaklaşımınızın ne kadar sıcak olduğunu gösterir. Çocuk Deyip geçmeyin ergenliğe giren bir çocuk artık gençtir. Bu yüzden ona istediği huzuru ve mutluluğu sunmanız siz ailelere düşüyor. Çocuklarınız için tasarlamak ve onun için bir şeyler yapmak zaten onu ne kadar çok sevdiğinizi gösterecektir.

genc-odasi-dekorasyonu-nasil-secilmelidir

Genç odası dekorasyon için mor fikirler nelermiş merak ediyorsanız size vereceğimiz bilgiler doğrultusunda bir hazırlık aşamasını bu şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Genç Odalarında Tasarım Modeli Bir yetişkinin en çok sevdiği başta kendisi daha sonra ona özel bir odasıdır. İhtiyaçlarını daha rahat karşılayabilecek bir yaşam stili onun hayata dair daha pozitif olmasına yardımcı olacaktır. Böylece çocuğun gençliğe gittiği yolda daha sakin, anlayışlı ve karşındakini anlayabilme yetisi gelişecektir. Bunun için ilgi ve sevgi koşulsuz sağlanmalıdır. Öncelikle odanın geniş olması her zaman dez avantajdır. Oda ne kadar geniş ve yerleşim alana uygun bir ebatta ise bu sizin işinizi kolaylaştıracaktır. Önce işe duvarlardan başlayın. Genç odasında odanın duvarları o kişiyi mutlu etmeye yetecek tarzda olmalıdır. Oda rengi açık buz mavisi ya da mozaik desenli lila olmalıdır. Eğer kız ve ya erkek için oda tasarımı yapıyorsanız odanın rengini çocuğunuza sormanız onu ne kadar ciddiye aldığınızı gösterir. Oda da buluna ışıklar asma tavan şeklinde olmalı ışıklandırmayı daha bir hoş ve aydınlık tarzda sağlamalıdır. Genelde oda dekorasyonlarında avize kullanılır fakat biz avizeleri çocuk ve ya genç odalarına pek yakıştırmıyoruz.

genc-odasi-dekorasyonu-nasil-secilmeli-

Bunun için daha rahat ders çalışabileceği tarzda ışık seçimi yapılmalıdır. Aksesuar kullanımında duvarın her dört bir yanında resimler ve manzara olması odayı boğacaktır. Bu yüzden sadece duvar aksesuarını yatağın hemen başlığın üstüne doğa manzarası ya da sizin belirleyeceğiniz bir resmi asabilir odayı sade daha iç açıcı bir şekle sokabilirsiniz. Yatak seçimi çok önemlidir. Eğer genç odası düşünüyorsanız rahat kaliteli esnek bir yatak, gösterişli bir baza başlık ve pike örtü ve ya nevresim uyumlu bir şekilde kullanılmalıdır. Yatağın hemen karşısında güzel bir ayna aksesuarlı giysi dolabı, hemen sağ kısmında yine modern bir şifonyer ve yatağın kenarında ise küçük bir komidin yerleştirilmelidir. Perde seçimi oda da bulunan yatak mobilyası rengine uygun tonlarda olmalıdır. Bir de en önemlisi genç odasını da kişinin rahat çalışabileceği bir çalışma masası, dizüstü bilgisayar ve çalışma masasına ait küçük bölmeli modern bir kitaplık odanın herhangi bir yerine dekore edilmelidir. Genç odalarında tasarım modeli genelde kişinin seçimine özel bir şekilde dekore edilir. Modern bir genç odası tasarlayarak çocuğunuzu bir kez daha şımartın ve onu ne kadar önemsediğinizi ona da hissettirin. Böylece çocuğun size olan saygısı bir kat daha artacak ve size o sevgiyi gönülden verme gereksinimi duyacaktır.

genc-odasi-dekorasyonu-nasil-secilmeli

Genç Odası Dekorasyonu Resimleri

genc-odasi-dekorasyonu-nasil-secilir-1genc-odasi-dekorasyonu-nasil-secilir-genc-odasi-dekorasyonu-nasil-secilirgenc-odasi-dekorasyonu-1genc-odasi-dekorasyonu-

Bu yazı 865 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

*

SPONSORLU BAĞLANTILAR