Havlu kenarı örnekleri resimleri

Çeyizlik havlu kenarları havlu kenarı iğne oyası modelleri ve aradığınız bir çok örnek resimleri galerimizde paylaşılmıştır.

Havlu dantelleri oyalar

Evlilik çağındaki bayanlar için bir resim galeri hazırlamaya karar verdik galerimizde en güzel havlu kenarı örnekleri hakkında çeşitli bilgiler ve görseller paylaşacağız. Çeyiz hazırlarken en fazla yer kaplayan eşyalar genelde havlular olurlar çünkü kendinize enaz 20 tane havlu birde akrabalara sevdiklerinize hediye olarak vereceğiniz havlular derken sayı artıyor. Her bayan çeyizinde el ile örülmüş havlu kenarı modelleri ister ve havlu larını kendi istediği model olması için kendi kullanacağı havluların örneklerini kendisi yapar bunu düşünerek sizler için çeşitli örnekler hazırladık bu örneklere bakarak fikir sahibi olabilirsiniz.

Çeyiziniz için havlu örmek istiyorsanız başarılı bir örnek örmek için öncelikle sabırlı olmanız gerektiğini unutmayınız üşengeçliklede güzel bir örnek çıkartamazsınız. Başarılı bir örgü için öncelikle nasıl bir model yapacağınızın kararını verin ve başlayın takıldığınız yerlerde resim galerimizdeki örneklerden kopya çekebilirsiniz.

Havlu kenarı nasıl örülür havlu kenarına iğne oyası olurmu diye merak edenler için eğer hiç bilginiz yoksa ismek iğne oyası kurslarına başvurmalarını öeneririz üstelik hiç bir ücret ödemeden iğne oyası öğrenebilirsiniz.

Havlu kenarı modelleri

Bu yazı 1507 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

*

SPONSORLU BAĞLANTILAR