İğne oyası havlu modelleri

İğne oyası havlu
Paylaş
 

İğne oyası işlemeli havlu modelleri genç kızların ceyizlerinin vaz geçilmez bir parçasıdır. İğne oyası havlu modelleri hakkında örnek resimleri sizler için paylaşıyoruz.

Banyo havluları süs havluları gibi bir çok alanda süsleme olarak kullanılan iğne oyası süslemeleri hakkında detaylı bilgiler vereceğim, havlularına süslemeler yapmak isteyen veya süsleme havlu yapmak isteyenler için güzel ve kolay örnekleri bu başlık altında galerimizde bula bilirsiniz. İğne oyasına yeni başlayanlar için kısa zamanda çöze bileceği kolay örnekleri paylaştık özellikle genç kızların ceyizlerinde bulunması gereken güzellikte örneklere ağırlık verdik;

İğne oyası havlu modelleri (6)

Resimde gördüğünüz dantel iğne oyasıyla örülmüş en güzel örneklerden biridir. Bu örneği bir çok ev eşyasına süs olarak kullana bilirsiniz örneğin yastıklarda, havlularda gibi eşyalarda süslemeler yapa bilirsiniz.

İğne oyası havlu modelleri (12)

İkinci resimde havlu üzerine iğne oyası dantel yapılmış oldukça şık ve güzel bir örnek örneklerimizin devamı için galerimizdeki örneklere bakmanızı tavsiye ediyoruz.

İğne oyası havlu desenleri

Bu yazı 620 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

*

SPONSORLU BAĞLANTILAR