İğne oyası yazma modelleri 2016

iğne oyası (43)
Paylaş
 

Yazma modelleri başlıklı makalemizde bugün iğne oyası sanatı ile yapılmış bir birinden güzel ve en yeni örnekleri paylaştık, örneklerimizi inceleyerek yeni fikirler edinebilir ve yeni tasarımlar oluşturabilirsiniz.

İğne oyası tarihimizin en çok tercih edilen ve bugünlere kadar gelen geleneklerimizden birisidir. İpliklerle yapılabilecek tüm süslemeleri iğne oyası sanatıyla yapabilir eviniz için bir birinden fark dekorlar oluşturabilirsiniz. Günümüzde bu sanat çoğunlukla tülbent, havlu, yatak örtüleri, yastık kılıfları ve benzeri alanlarda kullanılmaktadır.

Yazma oyaları (1)

Yazma oyaları (2)

Yazma oyaları (3)

Yazma kenarlarına uygulanan iğne oyası modelleri arasından en güzellerini belirleyerek sizler için paylaşmaya karar verdik bu makalemizde yazma iğne oyası ile alakalı bir çok örnek paylaştık ve bu örnekleri inceleyerek dilediğiniz örneğin aynısını veya benzeri yapabilirsiniz. Daha önce paylaştığımız örnekler için BURAYA tıklayınız.

İğne oyası yazma kenarları

Yapmış olduğumuz bazı araştırmalar sonucunda iğne oyası bayanların gelir kaynağı haline geldi sosyal medya hesaplarından alınan siparişler ile geçinen aileler olduğunu biliyoruz. Bu kapsamda bizlerde iğne oyası seven hanımlara yardımcı olmak ve onları yeni yazma örnekleriyle tanıştırmak için makalelerimizi sürekli güncel tutmaya çalışıyoruz.

Bu yazı 1447 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

*

SPONSORLU BAĞLANTILAR