İlkbahar Gelinlik Modelleri

Dantelli İlkbahar Gelinlik Modeli
Paylaş
 

İlkbahar Gelinlik Modelleri

Her yeni moda dönemi başladığında, en çok dikkat çeken ve beklenen moda kıyafetlerini gelinlikler oluşturur. Müstakbel gelin adayının, kıyafetin türü veya rengi her ne olursa olsun seçtiği gelinlikle güzel görünmesi, modaya uygun olması gerekir. Tabi ki kendi tarzına uygun olmasının da büyük önemi vardır.Eğer önümüzdeki baharda evlenmeyi düşünüyorsanız öncelikle tebrik ederiz. Aşk duyguların en güzeli. Eğer düğününüzde giyeceğiniz gelinliğin ne türden bir gelinlik olduğunu henüz seçmediyseniz, vücut tipinize göre aşağıdaki gelinlikleri inceleyebilir ve seçiminizi sizin için seçtiğimiz gelinliklerden de ilham alarak yapabilirsiniz.1. “Küçük Beyaz Kıyafet”Eğer biraz sade türden kıyafetlerden hoşlanıyorsanız ve düğününüzde de böylesine bir kıyafet arıyorsanız, küçük beyaz kıyafet tarzı bir gelinlik sizi hem zarif hem de şık gösterecektir.

Trend Gelinlik Modeli

                       Trend Gelinlik Modeli

2. Omuzları Açık GelinlikÇok fazla teninizi göstermeden seksi olmanın bir yolu omuzların açılmasıdır. Bu türden bir gelinlik seçmeniz boyun bölgenizin çok güzel görünmesini de sağlayacaktır.3. PelerinEğer Beyonce’un küçük kardeşinin 2014 yılındaki düğün fotoğraflarını gördüyseniz, giydiği pelerin türü gelinliği de hatırlarsınız. Böylesi bir gelinlikle yeni bir moda trendi dahi başlatabilirsiniz.4. Gelin SüitiGelinlik giymeyi düşünmüyor da olabilirsiniz. Anneniz bunun biraz tuhaf olduğunu düşünecektir ama Dünyadaki düğün modacıları öyle düşünmüyor. Hatta son yıllarda düğünlerde en çok tercih edilen modalardan birisi diyebiliriz.

Güzel Gelinlik Modeli

                    Güzel Gelinlik Modeli

5. Bolca TüyŞu tüylere de bakın! Hem yumuşak hem de romantikler. Ayrıcalıklılar. Bir gelinin isteyebileceği her şey bu gelinlikte var.6. Açık “V” Boyun“V” şeklindeki açık bir yakanın çok ilgi çekeceği kesin. Oldukça ortada olan neden haricinde, bir bayanın sonbaharda üşümesi riski de bu türden bir gelinlikte bulunuyor. Fakat eğer göğüs bölgenizin güzel görüneceğini düşünüyorsanız böylesi bir gelinlik tercih edebilirsiniz.7. Katlı EtekEğer düğün pastanızda böyle kat kat olacaksa, neden böylesi bir gelinlik tercih etmeyesiniz.8. Kesik ÜstEğer fiziği ile gurur duyan bir gelin olacaksanız, bunu göstermenin güzel yollarından birisi de bu gelinliktir. Bu gelinlik hem ince görünümlü hem de herkesin dikkatini çekecek türden.

İlkbahar Gelinlik Modelleri Resimleri

Bu yazı 907 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

*

SPONSORLU BAĞLANTILAR