İşlemeli havlu modelleri (resim galeri)

işlemeli havlu modelleri (15)
Paylaş
 

İhtiyaç duyduğunuz tüm iğne oyaları el işi havlu işlemeleri modellerini bu makalemizde bula bilirsiniz iğne oyası kursuna gidenler için çok yararlı olacağını düşünüyoruz bir birinden farklı onlarca işlemeli havlu modellerini resim galerimizde bula bilirsiniz.

Ceyizinize haızlradığınız modellere yeni modeller katmak istermisiniz dilerseniz sevdiğinizin adını boncuklarla yada işlemelerle tasarlaya bilirsiniz. İğne oyası işiyle uğraşayn bayanlar işlemeli havlu yapmak isteyen bayanlara ilaç gibi gelicek olan bu örnekler sizler için faydalı olacağına inanıyoruz.

İşlemeli havlu örnekleri farklı kişiler tarafından örülen onlarca modelden bazılarıdır dilerseniz sizlerde ördüğünüz işlediğiniz havlu modellerini bizlerle paylaşa bilirsiniz diğer bayanlara farklı örnekler suna bilirsiniz. Yakın bir zamanda iğne oyası ödüllü bir yarışma düzenlemeyi düşünüyoruz yarışmaya katılarak birincilik ödülünün keyfini süre bilirsiniz. Beğendiğiniz işlemeli havlu örneklerindeki örnekleri yatak örtünüzde yada yastık kılıflarınızada uygulaya bilirsiniz.

Boş zamanlarını iğne oyası, havlu işlemeleri yaparak geçiren bayanlar için fikir sahibi olabilecekleri modelleri tam ekran olarak inceleye bilirler.

Boncuk ve dantel işlemeli havlu örnekleri

Bu yazı 640 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

*

SPONSORLU BAĞLANTILAR