İşlemeli masa örtüsü modelleri

İşlemeli masa örtüleri modelleri (1)
Paylaş
 

Eviniz için yapmış olduğunuz el örgüsü işlemeli masa örtüsü modellerinize farklılık ve yeni fikirler katmaya ne derseniz yeni modelleri galerimizden inceleye bilirsiniz.

Ev dekorasyonunuzu şık yapan şüphesiz danteller ve örgülerdir çicek desenli yada çizgi film karakterli işlemeli yemek masası örtüleri evinizin görünümünü değiştirebilir.Örgü yeteneği olan marifetli bayanlardan usta ellerle örülmüş bazı örnekleri sizlerle paylaştık örnek olarak paylaştığımız modelleri yada değişiklik yaparak benzer modelleri kolayca işleye bilirsiniz.

Dantelli işlemeli masa örtüleri (2)Evlilik çağında genç kızlar için faydalı olacağını düşünüyoruz ceyiziniz için hazır masa örtüleri kullanmak yerine kendi örtünüzü örmeye karar veren genç bayanlar şık masa örtüleri öre bilirler. İşlemeli masa örtüleri bayanlar tarafından sıkca kullanılan ve tercih edilen ev dekorasyonunda vaz geçilmez parçalardan biridir.

Tercih ede bileceğiniz bir çok model bulunmaktadır örneğin halkalı bir masa örtüsü yapa bilirsiniz ama şık bir masa örtüsü örmek istiyorsanız işlemelerinizi yaptıktan sonra örtünüzün kenar kısımlarına dantel yapmanız ayrı bir güzellik katar sabırla üşenmeden yapılan örgüler paha bicilemez güzellikler ortaya çıkartır.

Masa örtüleri işlemeli örnekler

Bu yazı 618 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

*

SPONSORLU BAĞLANTILAR