Kimono Giymenin Yolları

Kimono-modeli
Paylaş
 

Kimono Giymenin Yolları

Eğer kimononun kelime anlamını araştıracak olursanız, muhtemelen “giyilecek bir şey” tanımına ulaşacaksınızdır. Kimono anlamsal olarak bu denli basit olsa da, onun tüm dünyadan kadınları kendine hayran bırakan bir özelliği olduğu da aşikar. Kimono bir giysi olarak hem inceliği hem de güzelliği bir arada sunuyor. Üstelik oldukça komforlu bir şekilde.İster bir kimononuz olsun, isterseniz de, gelecekte almayı düşünüyor olun, tam olarak ne türden bir kimono ihtiyacınız olduğu konusunda kararsızsanız aşağıda kimonoyu nasıl kullanabileceğiniz konusunda ipuçları veriyoruz.Kimono Bir Elbise Olarakİlk olarak kimono elbisesiyle başlayalım. Kimononun bir giysi olarak çok özel olduğunu söyleyebiliriz.
Kimono-giyme
Tüm vücudunuzu saran, üzerinde çeşitli desenler bulunan bu giysiye bayılacaksınız.Kimono ve Kot PantolonKimonoyu kot pantolon giydiğinizde bir ceket gibi üstünüze almanız da mümkün. Pantolonunuzu tamamlayıcı bir etki yaratacaktır.Askısız Elbise ve KimonoEğer askısız bir elbise giyiyorsanız ve üstünü biraz kapatmak istiyorsanız bu durumda bol renkli bir kimono tercih edebilirsiniz. Seksi görüntünüzü bir miktar azaltsa da, daha ciddi ve şık görünmenizi sağlayacaktır.Kimono ve KemerBu bir kimonoyu ceket olarak kullanmanın en iyi yollarından birisidir. Kemerse görünümünüze birkaç kıvrım ekler ve kimono ceketinizin bir miktar buluzumsu görünmesini sağlar.Kimono ve BikiniEğer bu yıl bikini giyme konusunda biraz utangaçsanız bu durumda üstünüze bir kimono alabilirsiniz.
Renkli-kimono-modeli
Hem seksi görüneceksiniz hem de alımlı.Kimono ve ShortKonu günlük sade giyim olduğunda kısa shortlarla, kimononun birbirlerine çok yakıştıklarını söyleyebiliriz. Özellikle de topuklu ayakkabılarla kullanıldıklarında.Kimono ve KolyeBu sezon kat kat kolyeler oldukça popüler. Buna kimononun şıklığını da ekleyecek olursak bayanların oldukça zarif bir görünüme sahip olmaları söz konusudur.Kimono ve BotDaha önce kimono ve botun ne kadar uyumlu görüneceğini hiç düşünmemiş miydiniz? Bu fotoğraf fikrinizi değiştirebilir.Kimono ve Mini EtekKimono mini etek gibi kısa etekleri tamamlama konusunda da oldukça başarılıdır.Püsküllü KimonoPüsküller son yıllarda oldukça moda. Bu modayı kimonoya taşıyan modelleri de denemenizi tavsiye ederiz.

Bu yazı 664 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

*

SPONSORLU BAĞLANTILAR