Kişiye Özel Hediye Alternatifleri

Güzel Hediye Modeli
Paylaş
 

Kişiye Özel Hediye Alternatifleri

Karizmatik beyler için kendilerine özel olarak hazırlanmış viski bardakları hoş bir hediye olabilir. Kişiye özel hediye türlerinden biri olan viski bardakları üzerine isim ve soy isim ya da sadece isim baş harfleri yazdırılabilir. Böylece sevdiğinizin karizmasına uygun bir hediye vermiş olursunuz. Viski bardaklarının üzerine yazılan isimler, kazıma yöntemi kullanılarak yazıldığı için bozulmaz ve rahatlıkla bulaşık makinesinde yıkanabilir. Sevdiğinize sizin için ne kadar özel olduğunu bu güzel hediye ile gösterebilirsiniz. Kendisini son derece özel hissetmesini sağlayacak olan bu hediye, kendine has bir çizgisi olan beyler için son derece güzel bir hediyedir.

Trend Hediye Modeli

Mutlu Günlerinizi Size Özel Şarap Kadehleri İle Kutlayın

Sevdiklerinizle birlikte kutlayacağınız mutlu günlerinizde kullanmak üzere size özel şarap kadehleri yaptırabilirsiniz. Kişiye Özel Hediye alternatiflerinden en fazla tercih edilenlerden biri olan şarap kadehleri, ister kendinize alın ister sevdiğinize hediye edin her daim sahiplerini özel hissettirecektir. Şarap kadehlerinin üzerine kazıma metodu ile yazılan isimler uzun zaman bozulmamakta ve bulaşık makinasında yıkanabilmektedir. Sevdiğinizle beraber mutluluğa kaldıracağınız kadehleriniz hem size kendinizi özel hissettirecek hem de birlikteliğinizi gelecek kuşaklara aktaracaktır. Şarap kadehiniz de isimizin yanına koyabileceğiniz minik kalp kadehi çok daha sevimli bir hale getirecektir. Şarabınızın yanında kalpli bir kutuda alacağınız çikolata ise sevdiğinizle birlikte geçireceğiniz zamanın daha da tatlı olmasını sağlayacaktır.

Trend Hediye


Şık Beyler İçin Asil Bir Hediye: Kol Düğmeleri

Giyimine özen gösteren ve şık olmak için çaba gösteren çoğu erkek kol düğmesi kullanmaktadır. Kişiye özel olarak üretilmiş kol düğmeleri giyimine önem veren erkekler için çok şık bir hediyedir. Kişiye Özel Hediye olarak tasarlanan kol düğmelerinin çok farklı türleri bulunmaktadır. Altın, gümüş ve çelikten üretilen kol düğmelerinin üzerine sevdiğinizin isminin baş harflerini ya da ismini işleterek onları çok özel bir hale getirebilirsiniz. Ayrıca kutulu alternatifi tercih ederek sevdiğinize söylemek istediklerinizi kutunun üzerine yazdırabilirsiniz. Sert bir kutu olan bu kutunun üzerine yazı yazdırılabilmektedir. Ayrıca kol düğmesi, cüzdan ve kemerden oluşan çok parçalı takımları da tercih edebilirsiniz. Hangisini tercih ederseniz edin bu özel hediyenin sevdiğiniz kişinin hoşuna gideceğinden emin olabilirsiniz. Bu hediye, yıllarca kullanılarak sevginizin sembolü olacaktır.

Kişiye Özel Hediye Alternatifleri Resimleri

Bu yazı 1466 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

*

SPONSORLU BAĞLANTILAR