Kolay İğne Oyaları

Kolay iğne oyası modelleri (6)
Paylaş
 

İğne oyası yapımında acemilik çekenler yada yeni başlayanlar için başlangıç iğne oyaları yani kolay iğne oyaları modelleri hakkında bilgiler öneriler.

İğne oyası yapımına yeni başlayan bayanların öncelikle daha önce hazırlamış olduğumuz iğne oyası nedir başlıklı makalemizi okulamalarını öneriyoruz iğne oyası nedir başlıklı makalemizde püf noktalardan ve kullanılan malzemelerden bahsedilmiştir.

İğne oyası yapımına başlayan hanımlar öncelikle öğrenmeleri gereken sabırla ve sıkılmadan örgünüzü tamamlamak olduğunu unutmayınız aslında bayanlar için en ideal ve keyifli hobi olarak yapıla bilir bir eğlence diye biliriz. Başlangıç olarak kolay iğne oyası modellerimizi inceleyerek yeni fikirler öğrene bilirsiniz ve umuyoruzki öğrenmenize bizimde bir katkımız olacaktır.

Basit iğne oyası modelleri

basit iğne oyası

Resimde gördüğünüz gibi tığla örüle bilen en basit örneklerden bir tane örnek iğne oyası modeli bu örnekleri inceleyerek kolayca kendi modelinizi oluştura bilirsiniz.

Kolay iğne oyası modelleri
Basit iğne oyası modelleri yeni başlayanlar için önerilir iğne oyası kurslarında kitaplardan bu örnekler verilmektedir örneğin ismek’in düzenlemiş olduğu kurslarda bunlara benzer bir çok örnek verilmektedir. Sitemizde iğne oyası alanında bir çok model paylaşımı yapılmaktadır örgü modelleri kategorimizi inceleyerek tüm modellere ulaşa bilirsiniz.

En kolay iğne oyaları

Bu yazı 1307 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir adet yorum var.

  1. 10 marifet diyor ki:

    Örmek aslında kolay ama cabuk pes ediyorum canm sıkılıyor bir örgüyü bir ayda tamamlıyorum 🙂

Bir yorum bırak

*

SPONSORLU BAĞLANTILAR