Lahana Lif Modelleri (örnek resimleri)

Lahana lif modelleri (2)
Paylaş
 

En güzel örgü çeşitleri ve modelleri hakkında sunmuş olduğumuz hizmetlere ek olarak bugünki makalemizde anlatacağımız lahana lif modelleri yenimodel lahana lif örnekleri hakkında bilgiler vereceğiz aynı zamanda en çok beğenilen örnekleri katalog halinde sizlerle paylaşcağız.

Gül şeklinde lif örnekleri (3)Örgü lahana lif modelleri hakkında bazı örnekleri sizlerle paylaşmak istiyoruz örgünüzü örerken nasıl bir model yapacağınıza karar vermek için size kolaylık sağlayacaktır.Lahana modelli lifler genelde evlilik çağındaki kızlar tarafından tercih edilen ceyizlerde olmazsa olmaz diye bileceğimiz bir lif modelidir. En çok tercih edilen çeşitler ise lahana şeklinde gül desenli lif, papatya desenli lif benzeri çiçek desenli lahana lif modelleri popüler olarak kullanılmaktadır.

Hanımlar örgü çeşiti olarak en basit ve pratik olduğunu düşündüğü bu modeli tercih etmektedirler. Aynı zamanda lahana lif modelleri avuc içine daha rahat yerleşitirldiğinden dolayı tercih edilmektedir.

Lahana liflerini örerken dilerseniz halkalı boşluklu şekilde yapa bilirsiniz böyle olması daha rahat ve temiz bir duş almanıza yardımcı olucaktır.

Fazla sözü uzatmadan marifetli ve yetenekli hanımların örmüş olduğu en güzel lahana lif örnekleri resim galerimizle sizleri baş başa bıraklım modellerimizden beğendiklerinizi hemen örmeye başlaya bilirsiniz.

Lahana lif örnekleri

Bu yazı 1028 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

*

SPONSORLU BAĞLANTILAR