Laminat Parke Modelleri

En güzel laminat parkeler
Paylaş
 

Laminat parkeler dilediğiniz renk ve modellerle evinizin dekorasyonunun en önemli bir parçasıdır. Laminat parkelerin bir çok modeli vardır en çok tercih edilen ahşap görünümlü parkelerdir, istediğiniz tarzda ve model seçme imkanınız bulunmaktadır.
Neden Laminat parke?

Modern laminat parke modelleri

Laminat parkeler normal parkeye göre daha dayanıklı ve çizilmeye karşı korumalıdır. Suya dayanıklıdır ve böcekler laminat parkelerin arasında barınamazlar. En önemli özellikleri model yönünden zengin olmalarıdır dilediğiniz renk ve modelleri kolayca bulabilirsiniz ayrıca laminat parkeler yapımında eviniz tozlanmaz hızlı bir şekilde evinizin görünümünü değiştire bilirsiniz. Bayanlar için temizlik açısından oldukça pratik bir şekilde temizlenmektedir kaygan ve parlak bir yüzeye sahiptir.

Laminat parke ücretleri

Laminat parkelerin ücretlendirmesi kullanılan malzemenin kalitesine göre değişkenlik göstermektedir. Fiyatlar parkenin kalitesi + metre kare hesabına göre uygulanamaktadır ortlama metre karesi 15 TL den yapılmaktadır.

Nasıl bir laminat parke modeli seçmeliyim?

Evinizin duvar renklerine göre veya mobilyalarınızın renklerine uyumlu bir renk seçe bilirsiniz en çok tercih edilen koyu krem renkleridir. Daha fazla bilgiye sahip olmak istiyorsanız laminat parke modelleri resim galeriminizi incelemeniz tavsiye edilir.

Bu yazı 863 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

*

SPONSORLU BAĞLANTILAR