LC Waikiki ilkbahar koleksiyonu

lc waikiki ilkbahar koleksiyonu (1)
Paylaş
 

Yediden yetmişe herkesin tek bir adres olarak gördüğü ve en iyi sloganları olan iyi giyinmek herkesin hakkı diyen LC Waikiki ilkbahar koleksiyonunu sizlere sunuyor.

Bayan, genç kızlar, erkek, çocuk her yaşa hitap eden ve kaliteli malları olan firma, yeni koleksiyonu ile biz alışveriş çılgını olan bayanlara en iyi hizmeti vermektedir. İlkbahar koleksiyonunda en göze çarpan renkleri dokuları ve modelleri kullanan firma kişiye öz güveni ve güzelliğini ortaya koymasında yarar sağlıyor.

Firma bu koleksiyonunda 0-7 yaşı düşünerek onların hayal dünyalarına inip, yeni kombinlerle karşımıza çıkmaktadır. Barbie, Süpermen, Spiderman ve birçok süper kahramanı ele alan kreasyon kız ve erkek çocuklarına hem rahat, hem de şık bir görünüm sağlamaktadır. Kırmızı, beyaz, lacivert ve sarıyı ana renk olarak ele alan LC Waikiki bayan koleksiyonunda çarpıcı renkler kullanılmakta ve ilgi odağı olmayı başarmaktadır.

lc waikiki bayan 2014  ilkbahar koleksiyonu (3)Yazın sıcağında çocuklarınızı güneşten koruyan renkleri tercih eden firma sağlık konusunda da oldukça titiz davranmaktadır. Kişiye uygun boyut ve kesimleri ile minik bay ve bayanlar tam sizlere göre… Yaz ve ilkbahar koleksiyonunda tercihen genç kızlar için turkuaz rengi kullanan LC Waikiki reklam ve reklam oyuncuları ile gözde bir markadır. Jean, bluzer, kot mont, gömlek vb. genç kızların kullanabileceği kıyafet ve kombinler ile her mevsime uyum sağlamaktadır. 1997 yılında kurulan firma Tema grup tarafından satın alınıp, 13 senedir bir Türk markası olarak hizmet vermektedir. Modaya uygun fiyatlar ile modern mağazacılık anlayışını benimseyip, az ücretle çok alışveriş imkânı sağlamaktadır.

Renkli şeritler ve ayıcık resimleri ile daha şirin bir görünüm sağlayan sweetler, gecelikler ilkbahar koleksiyonunda yer almaktadır. İster tek sweet, ister takım gecelik tarzında satın alabileceğiniz kombinleriniz her türlü giyim ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır.

LC Waikiki Bayan ilkbahar koleksiyonu

Bu yazı 735 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

*

SPONSORLU BAĞLANTILAR