Moda saç renkleri ve modelleri

Moda saç renkleri
Paylaş
 

Yılın modası saç renkleri ve modelleri hakkında bilgiler verceğiz. Modanın ilk harfi diye bileceğimiz en önemli unsur saçlarımız ve saç renklerimizdir. Şık ve sade bir güzellik için öncelikle saç bakımınızı ve saç renginizi özenle seçip uygulamalısınız, bayanların en çok dikkat çeken ve kişiliğini ortaya koyan bir aksesuardır saçlar.

Saç modelinizi seçerken çok titiz davranılmalıdır örneğin kimi insana topuz saç modeli çok yakışır bazılarınada açık dalgalı saçlar yakışır bu modellerin tümünü deneyip kendi modelinizi ve tarzınızı oluşturmalısınız.

Saç rengi seçerken nelere dikkat edilmelidir?

Moda saç renkleriSaç modelinizi belirledikten sonra saç renginizide özenle seçmelisiniz saç renklerinizi seçerken ten renginize göre bir model seçmelisiniz. Saç renginizi modaya uygun  ve yılın modası saç renkleri trendlerinden örnek baka bilir bazı unsurları göz önünde bulundurarak seçmelisiniz. Saç renginizi ve modelinizi belirlerken dikkat etmeniz gereken kurallar:

1- Ten renginize göre bir renk seçiniz.

2- Gözleri renkli olanlar açık renk seçmelidirler.

3- Esmerler koyu renk seçmemelidir.

4- Beyaz tenli olanlar koyu renkler tercih etmelidirler.

Yukarıda belirttiğimiz gibi bu kurallara uymanız önerilmektedir. Saç modelinizi seçerken yüz şekliniz ve boyunuza göre bir model seçmelisiniz.

Örnek moda saç renkleri hakkında hazırlamış olduğumuz resim galeride saç renklerine bakarak tercih ede bilirsiniz bu yıla damga vuracak olan ve en popüler renkler resim galerimizde.

Moda saç renkleri 2014

Bu yazı 642 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

*

SPONSORLU BAĞLANTILAR