Nebişin iğne oyaları örnekleri

Nebişin iğne oyası modelleri
Paylaş
 

İğne oyası nebişin modellerinde daha önce görmediğiniz kadar güzel modelleri paylaşıyoruz. Nebişin iğne oyası modelleri hakkında daha detaylı bilgi için makalemizi inceleyiniz.

Nebişin iğne oyasında süsleme çeşitlerine verilen bir isimdir el emeği göz nuru budur diyeceğiniz özenle hazırlanmış nebişin süslemelerini görmeden ben bu işi öğrendim demeyiniz. Süslemelerle iğne oyasında mükemmel işler çıkartan hanımları kutluyoruz ve görselleri internet ortamında paylaştıkları için teşekkürlerimizi gönderiyoruz.

Nebişin iğne oyasıResimdede gördüğünüz gibi özenle hazırlanmış tığla yapılmıştır bunun gibi her çiçek modelinden yapmış usta ellerin modellerini paylaşıyoruz. Sizlerde iğne oyasına gönül vermiş olanlar olarak farklı tarzlar oluştura bilirsiniz iğne oyasının yanı sıra evinizin her köşesine süsleme yapa bilirsiniz hatta dekorasyon bile yapa bilirsiniz. Vazolarınıza çiçekli süslemeler yapa bilirsiniz.

Nebişin iğne oyası modelleri hakkında bu yazımızda bir çok modeli paylaşacağız modelleri incelerken beğendiklerinizi sosyal medyada facebook, twitter’da paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Ayrıca nebişin iğne oyası veya diğer oya çeşitlerinizin resimlerini çekerek bizlere göndere bilirsiniz kısa süre için yayınlanırz ve tasarlamış olduğunuz model türkiyenin her bölgesine ulaşmış olur.

Nebisin iğne oyası

Nebişin oya modelleri

Modelleri incelemek için galerimizde keyifle gezine bilirsiniz.

İğne oyasıyla neler yapa bileceğimizi gördük şimdi yanılarından veya benzerlerinden yapma zamanı üşenmeden sabırla başlanırsa kolayca ve kısa sürede bitire bilirsiniz. Bir önceki makalemizde iğne oyası yazma kenarı modelleri paylaşılmıştır.

Bu yazı 1306 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir adet yorum var.

  1. Elanur diyor ki:

    Çok tatlı modeller var bende bunlardan istiyorum 🙁

Bir yorum bırak

*

SPONSORLU BAĞLANTILAR