Örgü bayan yelek modelleri (yeni modeller)

Bayan yelek modelleri
Paylaş
 

El örgüsü yeni yelek modelleri ile tekrar karşınızdayız bir önceki makalemizde paylaştığımız örgü yelek örnekleri yoğun ilgi görmüştü, bu makalemizde de koleksiyonumuzun devamını inceleyebilirsiniz.

örgü yelekÖrgü yelek, bayanlar tarafından en sık yapılan bir örgü çeşitidir. Günlük hayatlarında kullandıkları yelekleri kendileri tasarlayan veya ücret karşılığında örgü yapan ev hanımları için hazırladığımız yelek modelleri resim galerimiz sizlere rehber olacaktır.

En güzel yelek modelleri olarak belirlediğimiz bazı modelleri bu başlık altında paylaştık, en güzelleri neye göre seçiliyor diye merak eden hanımlar için kısa bir açıklama yapalım, örgü yelek modelleri arasından sosyal medya hesapları facebook, twitter ve benzeri sitelerde en çok beğeni alan ve en çok paylaşılan örnekler arasından seçilmiş örneklere en güzelleri olarak adlandırılarak sitemizde yayınlanır. Daha önce de yayınladığımız bazı örgü yelekler ziyaretçilerimizin yoğun ilgilini çekmişti umarız bugün ki modellerimiz de aradığınız modellerdendir diyerek görsellerimizi paylaşmaya başlayalım.

Örgü bayan yelekleri

Örme bayan yeleklerimizi inceleyerek kendi modellerinizi oluşturabilirsiniz.

Örgü yelek örnekleri slayt gösterisi

Bu yazı 793 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

*

SPONSORLU BAĞLANTILAR