Örgü Bebek Yelek Modelleri

Bebekler için örgü yelek modelleri (2)
Paylaş
 

Örgü bebek yelekleri

Bebekler hem yaz aylarında hem kış aylarında soğuktan korunması gerekmektedir. Bebekler için en kullanışlı eşya ve yelekler el örgüsüyle örülmüş giyim türleridir. bebeklerin sağlığı açısından oldukça önem taşıyan giyisiler yedirdiğiniz yiyecekler kadar önemlidir herşey organik doğal olanı sağlık açısından iyidir, ayrıca istediğiniz bir modelde bebek yeleği öre bilirsiniz ister çiçek desenli yapın ister düz bir yelek yapın dilediğiniz modeli kolayca öre bilirsiniz.

Bebek örgü yelek modelleri (3)Sizler için bazı örnek bebek yelekleri hazırladık bu örgü bebek yelekleri modellerimizi inceleyerek modelinizi oluşturmada fikir sahibi olabilirsiniz.

El örgüsü işleriyle ilgilenen marifetli bayanların dikkatini çekeceğini düşündüğümüz modelleri sizlerle paylaşmak istiyoruz dilerseniz sizlerde örmüş olduğunuz modellerin fotoğraflarını çekerek bizlerle paylaşırsanız modelinizi yayınlaya biliriz.

Fazla sözü uzatmadan bebekler için örgü yelek modelleriyle sizleri baş başa bıraklım.

Galerimizde kız çocuklariçin örgü yelekler ve erkek çocuklar için örgü yelek modelleri bulunmaktadır. Toplam 32 örgü yelek modeli arasından seçim yapmakta oldukça zorluk çekeceksiniz galerimizdeki resimleri tam ekran görüntüleye bilmek için resimlerin üzerine tıklayınız.

El örgüsü bebek yelek örnekleri (resimler)

Bu yazı 839 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir adet yorum var.

  1. Selma demir diyor ki:

    çok güzel bayıldım

Bir yorum bırak

*

SPONSORLU BAĞLANTILAR