Örgü Patik Modelleri

Trend Örgü Patik Modelleri
Paylaş
 

Örgü Patik Modelleri

Örgü modelleri arasında en çok sevilen yapımı zor olsa bile en çok tercih edilen bir grupta yer alan örgü patik modelleri ülkemiz için artık kültür öğesi haline gelmiş ve ne yaparsak yapalım vazgeçemeyeceğimiz vazgeçmek istemeyeceğimiz bir el işi sanatıdır. El işi sanatları arasında en çok tercih edilmesinin sebebi eskilerden günümüze dek birçok tatlı anının sebebi olması şimdilerden dönüp eskiye baktığımızda ise yüzümüzde bir tebessüm etkenidir.

Kışın gelmesiyle beraber hanımlarımız yoğun bir araştırma ve çalışma safhasına geçmiş tuhafiyelerden malzemeler alınmaya başlanmış yeni modeller yeni tarzlar aranmaya başlanmıştır. İşte bu tatlı hazırlıklar sizin evinizde de olmaya başladıysa örgü patik modelleri arasına yeni bir model katılmaya hazırlanıyor demektir. Teknoloji nin senelerce hatta her sene üzerine katarak gitmesi gibi teknoloji ile ters orantılı olmasına rağmen aynı teknoloji gibi kendisini yenileyerek devam eden örgü patik modelleri internet üzerinden satışlarının yapılmasıyla adeta patlama noktasına gelmiştir. İnternet üzerinden satışa çıkan örgü patik modelleri 2015 yılında rekor seviyede olduğunu artık bilmeyen yoktur. Yapılan çeşitli araştırmalar sonucunda internet üzerinden yapılan alışverişlerin olsun tıklanan videoların olsun veyada satılan makalelerin örgü patik modelleri üzerine olması tüm girişimcilerin dikkatini bu yöne çekmeye yetmiş durumda. Bu sebeple binlerce bu konu üzerine blog, internet sitesi ve alışveriş sitesi kurulmasının yanında birçok sosyal medya hesabı bu konu üzerine kurulmuş ordan sipariş alıp satışlar yapılmaya bile başlanmıştır. Bazı hanımefendilerimiz oradan örnekler koyarak yaptıkları tasarımları kullanıcıların beğenisine sunmuş ve sipariş konusunda gelir kapısını bu yöne çevirmiştir. Bu sebeple tasarım çoğalmış ancak bu olayla ters orantı olarak örgü patik işini yapan bayanlarımızın sayısı azalmıştır.

Mor Renkte Örgü Patik Modelleri
Tasarımların tamamen gelir amaçlı yapılması aslında tasarım çeşitliliği açısından zararlı olduğu bilinmelidir. Çünkü sipariş üzerine yapılan tasarımlar yeni tasarımların ortaya çıkmasını değil de tamamen elde olan tasarımların tekrarı olacaktır. Bu sebeple artık işi yapmaktan sıkılan bayanlarımız kendileri uğraşmak yerine nasılsa bu işi yapanlar var istediğim renk istediğim modeli yaptırırım şeklinde düşündükleri için tasarımlar çok fazla gelişmeyecektir. 2015 yılındaki tasarım yenileme rekorunun 2016 yılında fazlası beklense de böyle bir durum tabi 2016 yılı için azda olsa risk oluştursa da hala tasarım için uğraşan yenilik üzerine yenilik katan bayanlarımız sayesinde örgü modelleri gelişimine devam edecektir. Zaten bu yazıyı okuyorsanız yenilikçi bir kişi olduğunuzu göstermiş oluyorsunuz. Çünkü yenilik ve örgü modellerine katkı vermek için bu yazıyı okuyor örgü patik modellerinin gelişmesi için elinizden geleni yapıyorsunuz demektir. Bize geçmişten miras kalan örgü patikler yeni modellerle gelecek kuşaklara aktarmakta bizim görevimiz. İleride konuşabileceğimiz yüzümüzde tebessüm bırakabilecek bir şeyden bahsetmek için yeni tasarımlara katkı vermek ve onları çoğaltmak gerek diye düşünüyorum.

Örgü Patik Modelleri Resimleri

Bu yazı 987 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

*

SPONSORLU BAĞLANTILAR