Örgü şal modelleri resim galeri

Örgü şal modelleri
Paylaş
 

Örgü konuşmadan duygularınızı ve hayal ürünlerinizi gerçek bir yapıta dönüştüren en eğlenceli ve yeteneklerinizi geliştire bileceğiniz bir hobidir diyebiliriz.

Diğer bir deyişle örgü genel olarak bayanlar tarafından yapılan bir çeşit iplik sanatıdır. Bu sanat geçmiş yıllarda çok kullanılan yaygın bir ticaret ağı olmuştu artık teknoloji geliştikce herşey makineleşiyor örgü işi yapan çok az sayıda diye biliriz bu duru oldukça kötü gelenek ve göreneklerimiz gözümüzün önünde kaybolup gidiyor.

Örgü şal modelleri

Eğer ben halendaha örgü örüyorum en sevdiğim hobilerimden birisi diyorsanız ozaman doğru yerdesiniz demektir. Değerli marifetli hanımlarımız için örgü şal modelleri resim galerisi oluşturduk peki resim galerimizde neler var biraz onlardan bahsedelim.

Şal modelleri örgü çeşitlerimizde bir birinden güzel örnek modeller bulunmaktadır yüzlerce örgü arasından seçilmiş bir birinden farklı örgü modelleri bulunmaktadır örgünüzü örmeden inceleyerek fikir sahibi olabilirsiniz.

Kış geldi sayılır kendinize veya kız çocuklarınıza şal örerek onları soğuktan koruyunuz ayrıca şal oldukca kombine tamamlayan bir eşya türüdür çoğu modacının oluşturduğu kombin tasarımlarında şal kullanmaktadır.

Örgünüz için size farklı modeller ve örnekler hakkında bilgi vericek örgü şal modelleri resim galerimizi inceleyiniz.

Örgü şal

Bu yazı 1065 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

*

SPONSORLU BAĞLANTILAR