Pul işlemeli havlu modelleri

Pul işlemeli havlu modelleri (11)
Paylaş
 

Havlu desenleri olarak çeşitli örgü modelleri vardır bunlardan bir tanesi pul işlemli havlu modelleridir. Pul işlemeli havlu örnekleri resim galerimizi inceleyerek yeni fikirler edine bilir farklı tasarımların mimarı olabilirsiniz.

Bayanların hobi olarak yaptığı el işleri el emeği göz nuru harcanıp sabırla, özenle örmüş oldukları bazı işlemeli pullu havlu örneklerini sizlerle paylaşıcağız. Belediylerin ücretsiz sunmuş olduğu isteyen herkesin kayıt ola bileceği iğne oyası kurslarına gidenler içinde faydalı bir makale, resim galeri olacağına inanıyoruz.

Pul işlemeli havlu modelleri (14)Eski zamanlarda bayanlar havlu dantelleri örerken yada benzeri pul işlemeli havlu modelleri tasarlarken yakın çevresinden örgü örnekleri alarak yapmak istediği modeli tamamlardı, şuanki devirde artık bu tür örneklere gerek kalmadan internetin bizlere sunmuş olduğu olanakları kullanarak bu pul işlemeli havlu örneklerine ulaşmak çok kolay sitemizde onlarca çeşit olarak örgü, dantel modelleri bulunmaktadır. Bu makalemizde en çok beğenilen pul işlemeli havlu modelleri hakkında onlarca örnek resim paylaşımında bulunacağız sizler için faydalı olacağını düşünüyoruz.

Paylaştığımız örneklerde beğendiklerinizi tam ekran görüntüleye bilir örneği detaylı olarak inceleye bilirsiniz. Beğendiğiniz örnekleri facebook yada diğer sosyal paylaşım sitelerinde arkadaşlarınızla paylaşa bilirsiniz.

Havlularınıza dantel modelinize ek olarak pullarla dilediğiniz bir ismi yaza bilirsiniz yada pullarla bir resim bile çize bilirsiniz örnekleri kataloğumuzda bulunmaktadır.

Pul ve dantel işlemeli havlu örnekleri

Bu yazı 616 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

*

SPONSORLU BAĞLANTILAR