Salon Dekorasyon Fikirleri

Salon dekorasyonu öneriler (3)
Paylaş
 

İç dekorasyonlar hakkında öneriler salon dekorasyon fikirleri hakkında açıklamalar ve resimler.

Salon dekorasyonu nasıl olmalıdır.

Evinizin iç dekorunu değiştirmek yenilemek için ilk önce yapmanız gereken adımları tavsiyelerimizi sizlerle paylaşacağız. Evinizin içini yenilemek istiyorsanız mutlaka kırma dökme işlemlerini tamamlayınız çünkü sık rastlanılan durumlardan birisi evin dekorasyonu tamamlandıktan sonra istenilen en küçük bir değişiklikte eviniz tekrar inşaat haline döne bilir.

Oturma odanızı uyumlu şekilde lüx bir görünüme kavuşturmak için ilk önce duvar renginizi seçiniz daha sonra laminat parke modelinizi seçiniz ve tozlu işler tamamlandıktan sonra tül renginiz ve koltuk takımı modelinizi seçiniz bu adımları uygularken renk uyumlarına özen gösteriniz halınız tülleriniz ve koltuklarınız uyumlu bir renk olması hoş bir dekorasyon görünümü sağlar.

Örnek dekorasyon fikirleri resimlerini sizlerle paylaşalım.

Dekorasyon fikirleri

Resimdede gördüğünüz gibi duvar ve koltuk takımı renkleri bir birine uyumlu seçilmiş güzel bir görüntü öyle değilmi.

Salon dekorasyon önerileri

Evinizin bazı köeşelerini farklı renklerle boyaya bilirsiniz örneğin tv ünitesinin bulunduğu kısmı duvar kaplamalı yada farklı bir renk yapa bilirsiniz.

küçük evler için daha şirin ve güzel dekorasyonlarda var fazla eşya güzel bir görünüm değilde daha çok dağınık çirkin bir dekorasyon oluşturur bunun için fazla eşya, mobilya tercih etmeyiniz.

Daha fazla salon dekorasyon tavsiyeleri için resim galerimizdeki resimlerinide inceleye bilirsiniz.

İç dekorasyon salon dekorasyonu fikirleri

Bu yazı 556 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

*

SPONSORLU BAĞLANTILAR