Scarlett Johansson Stili

Scarlett Johansson Kombinleri
Paylaş
 

Scarlett Johansson Stili

Yaşayan en seksi kadın seçilen ve Hollywood dünyasının en güzel ve de en başarılı oyuncularından biri olan Scarlett Johansson hem doğallığı hem de uğraşsız çekiciliği ile birçok kişinin hayran olduğu bir isim. Yalnızca erkekler tarafından değil kadınlar tarafından da çokça beğenilen güzel oyuncu, makyajı ve stiliyle de çoğu zaman dikkatleri çekmeyi başarıyor. Sıfır beden modasına uymayan harika fiziği ve yuvarlak hatlarıyla rol aldığı her filmde başarılı oyunculuğuyla geniş bir hayran kitlesine sahip olmayı başaran Johansson, son derece feminen ve çekici havasına stiliyle de destek veriyor. Seçtiği kıyafetler ve yaptığı saç ve makyajla güzelliğini perçinleyen başarılı oyuncu sadeliği ön planda tutmayı tercih ediyor.

Oyunculukta olduğu kadar stilinde de başarılı olan Johansson, gündelik hayatında salaş ve rahat giyim tarzını tercih ediyor. Toplantılarda ya da özel görüşmelerde klasik ve son derece feminen giyinmeye dikkat etse de onun ana stili salaşlıktan oluşuyor. Ne kadar salaş giyinirse giyinsin kullandığı aksesuarla da feminen çizgisini bozmamaya gayret ediyor gibi görünüyor.

Scarlett Johansson Tarzı

Scarlett Johansson Tarzı

Stilinde asla abartıya kaçmayan ve minimal kombinler yaratan güzel oyuncu, aynı tutumu saç ve makyaj stilinde de benimsiyor. Geniş dalgalı saçları ve sıfıra yakın makyajıyla da güzel olmayı başaran Johansson’un doğal güzelliği sadeliğiyle birleşiyor. Feminenliğinde ve hal ve tavırlarında Marilyn Monroe havası taşımasının yanı sıra sevecen ve sempatikliği, çekicilik ve seksilkle harmanlamayı da başarıyor. Modern çağın Marilyn Monroe’si olarak da anılan Scarlett Johansson, dolgun dudakları, mavi gözleri ve dalgalı saçlarıyla büyülüyor. Birçok kişi tarafından beğenilen dudakları sayesinde kırmızı ruju da çok iyi bir şekilde taşımayı başarıyor. Kırmızı rujun özdeşleştiği ünlülerden biri olmasının yanı sıra gala ya da özel davetlerde de abartılı giyinmekten asla geri durmuyor. Şık elbiseleri ve dudak ısırtan duruşuyla güzel oyuncular arasında anılmaya devam ediyor. Johansson günlük stilinde genellikle topuklu ayakkabı giymeyi tercih ediyor. Ne kadar salaş giyinirse giyinsin kısa topuk bile olsa kesinlikle topuklu giymekten kendini alamıyor. Çünkü topuklu ayakkabı bir kadın için feminenlik demektir. Ve Johansson da feminenliği en başarılı şekilde taşıyan oyunculardan biri.

Scarlett Johansson Stili Resimleri

 

Bu yazı 1518 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

*

SPONSORLU BAĞLANTILAR