Stil Sahibi Kadınların Sırları

Kadınların-stil-sırları
Paylaş
 

Stil Sahibi Kadınların Sırları

İş hayatında, gece hayatı ya da sokak modasında oldukça şık giyinen stil sahibi kadınlara mutlaka rastlamışızdır. Stil sahibi kadınların daha çok öne çıkmasını sağlayan özellikleri ise genelde hepimiz merak ederiz. İşte stil sahibi kadınları öne çıkaran sırlar:1) Stil Sahibi Kadınlar Kıyafetlerini Bir Gün Önceden Hazırlarlar: Bu sayede giyeceğiniz parçaları daha özenli bir kombin yapabilirsiniz.2) Dışarı Çıkmadan Önce Hazırlanmak İçin Yeterli Vakit Ayırırlar: Bir gün önceden seçtiğiniz kıyafetlerinizle birlikte kullanacağınız aksesuarların, ayakkabının ve saç modelinizin seçimi de en az kıyafet kombininiz kadar önemlidir.  Bundan dolayı kombininize yeterli vakit ayırmak oldukça önemli.
Bayan-stilleri
3) Ünlü Moda Bloglarını Takip Ederler: Ünlü moda bloglarında yer alan kombin önerileri ve yenilikleri takip etmek ve kendi stiline yeni bir şeyler katmak bütün kadınların uygulaması gereken detaylar arasında.4) Dışarı Çıkarken Hava Durumunu Takip Ederler: Hava şartlarına uygun şekilde giyinmek stil sahibi kadınların en çok dikkat ettiği noktalardan biri.5) Gidecekleri Ortama Uygun Şekilde Giyinirler: Bulunulan ortama en uygun şekilde giyinmek stil sahibi ve şık görünümün en önemli detayları arasında yer alır.6) Stil Sahibi Kadınlar Bedenlerine Uygun Olan Kıyafetleri Giymeye Özen Gösterirler: Birbiriyle en güzel şekilde kombinlenmiş olan kıyafetleri güzel gösteren en önemli detay, bu kıyafetlerin bedeninize uygun olarak seçilmesidir.7) Tek Bir Pahalı Kıyafetle Kombinlerini Tamamlayabilirler: Göze çarpan hoş bir kombin için seçilen kıyafetlerin pahalı olması gerekmez. Tek pahalı bir parça kullanarak ta oldukça hoş bir kombin oluşturabilirsiniz.
Kadın-stil-sırları
8) Kıyafetleriyle En Uyumlu Aksesuarları Seçerler: Göze çarpan hoş bir kombin oluşturabilmek için gerekli en önemli detaylardan biri de, kombininizi tamamlayan aksesuarlardır. Bu nedenle kıyafetlerinizle birlikte kullanacağınız makyajınızı,  saç modelinizi, aksesuarlarınızı ve ayakkabılarınızı özenle seçmeniz gerekir.9) Kıyafetlerine Özen Gösterirler: Stil sahibi kadınların en çok dikkat ettiği detaylardan biri de, kullandıkları kıyafetler konusunda oldukça titiz davranmalarıdır. Kıyafetlerini mutlaka asarlar veya katlarlar.10) Ayakkabı Seçimleri Oldukça İyidir: Stil sahibi kadınlar, kıyafet seçiminde olduğu kadar, ayakkabı seçiminde de oldukça iyidir. Ayakkabıları bulundukları ortama uygundur. Topuklu ayakkabıları ya da düz ayakkabıları ne zaman giyeceklerini çok iyi bilirler.

Bu yazı 504 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

*

SPONSORLU BAĞLANTILAR