Tattoo models – En Güzel Dövme Modelleri

Dövme modelleri (4)
Paylaş
 

Dövme modelleri resim kataloğumuza hoş geldiniz aradığınız en güzel dövme modellerini bu başlıkta paylaşacağız. Tattoo models catalog

Dövme yaptırmaya kararvermek nekadar zor bir karar gibi gelsede aslında dövme modelini seçmek fazlasıyla zordur. Dövme seçerken nasıl karar vermeliyiz ve nasıl bir seçim yapmalıyız;

Tattoo models (2)Değerli okurlarımız dövme yaptırmaya karar verdiyseniz öncelikle dövmeinin boyutunu ve bu boyutta dövme yaptırırsam ailemden ve çevremden nasıl tepki görürüm diye düşünmeliyiz. Örneğin vüucudunun bir bölgesine kocaman bir dövme yaptırım ailesinden veya yakınından tepki alarak bir kaç gün sonra sildirme işlemi için seanslara başlayan arkadaşları çok gördük bunun için mutalaka bunları önceden düşünerek karar vermelisiniz.

Dövme modellerinin en çok ilgi çekenleri ufak bilek dövmeleri, omuz sırt dövemeler, ve ayak bilek dövmeleridir. Anlamsız dövme yaptırmaktan kaçınmanızı tavsiye ediyorum size birşeyi hatırladan güzel bir anınızı veya uğurlu bulduğunuz bir hayvan veya bir rdakam, isim, yıldız gibi çizimler yaptıra bilirsiniz.

Dövme acıtırmı?

Dövme yapılırken hassas bölgelerde sinek ısırığı gibi acılar hissedebilirsiniz kesinlikle acı verici bir olay değildir unutmayınızki dövmeyi sildirmek yaptırmaktan daha çok acı verir.

Dövme modelleri katalog

Tattoo models catalog yani dövme modelleri kataoğu sizlere fikir verme ve ön bilgi için oluşturulmuş en güzel dövme modellerini sergileyen resim galeridir.

Bu yazı 888 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

*

SPONSORLU BAĞLANTILAR